Senica – Slovan Bratislava 0:3 (kon.) | Ružomberok – Pohronie 0:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 2:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Michalovce 1:0 (kon.)
FK Senica
0:3 (0:2)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 03.08.2019, 18:00Niké liga • 3. kolo

Napriek tomu, že v druhom polčase Senica dokázala sem-tam podkúriť defenzíve Slovana, belasí dominovali herne aj v druhom polčase, držali loptu viac-menej na svojich kopačkách a aj zvýšili svoje vedenie. V 63. minúte sa presadil Čavrić a uzavrel na konečných 0:3 pre Slovan. Bratislavský Slovan sa teda pozitívne naladil na ďalšieho predkolo Európskej ligy, v ktorom sa stretne v priebehu budúceho týždňa s írskym Dundalkom.

Ďakujeme za pozornosť. (19:50:57)

90+1

90+1
    Rozhodcovia k druhému polčasu pridávajú len jednu minútu, je už definitívne rozhodnuté o víťazovi.

89
    Veľmi nepríjemnou strelou zamotal Rafael Ratao brankára Tabordu. Lopta zvláštne zaplávala zo stredu bránky k žrdi a senický gólman sa musel rýchlo obracať.

88
    Moha sa zapojil do útočnej akcie, Erik Daniel zabehol za Mohu a následne prihrával pred bránku. Senický hráč však zblokoval loptu na druhý bratislavský rohový kop.

86
    Senica bude zahrávať už svoj deviaty rohový kop v stretnutí. Slovan do týchto chvíľ ma za sebou len jeden jediný rohový kop. V tomto ukazovateli domáci dominujú.

85
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Tenton Yenne, prichádza Marko Totka.

84
    Išlo o štandardku z miesta pri rohovej zástavke, ktorú centroval El Moudane. Lopta smerujúca na bližšiu žrď bola odhlavičkovaná Abenom.

82
    Teraz sme videli trenice medzi Sofianom El Moudanem a Joerim de Kampsom. Slovan teraz bude musieť brániť štandardku Senice.

80
    Ramirez je tretím žltou kartou potrestaným hráčom v zápase. Vo vzduchu lakťom nepríjemne odrel Vernona de Marca.

78
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dejan Dražić, prichádza Rharsalla Moha.

78
    Žltú kartu dostáva Jakub Krč (FK Senica).

77
    Po pravom krídle šikovne prebehol Sofian El Moudane, posunul prihrávku smerom na Luisa Ramireza, ktorý zakončoval okamžite z hranice malého vápna a Greif si po dlhšej dobe zachytal.

75
    Ján Kozák mladší sťahuje z trávnika aj svojho ďalšieho strelca. Nono sa presadil v priebehu piatej minúty a odchádza v 75.. Na jeho miesta prichádza Joeri de Kamps.

74
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Frank Castaňeda, prichádza Luis Ramirez.

Dnešné stretnutie sleduje 1 760 divákov.

73
    Frank Castaňeda dokázal bežecky prejsť cez Rabia, dostal sa k zakončeniu spoza šestnástky, ale vypálil vysoko ponad bránku.

72
    Prvú žltú kartu v stretnutí inkasuje Lovro Cvek, ktorý fauloval zrejme Rafaela Rataa.

72
    Posledných pätnásť minút sú naozaj belasí stále kvalitní a držia loptu väčšinu svojho času. Hovorí tak aj ukazovateľ, belasí 73 % na lopte, Senica zvýšných 27 %.