Astana – Valletta 5:1 (kon.) | Larnaca – Gent 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Trabzonspor 2:2 (kon.)
Pjunik – Wolverhampton 0:4 (kon.) | Universitatea Craiova – AEK Atény 0:2 (kon.) | Brøndby – Braga 2:4 (kon.)
Ventspils – Guimarães 0:3 (kon.) | Tiraspol – Štokholm 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Bnei Yehuda 2:2 (kon.)
Malmö – Zrinjski Mostar 3:0 (kon.) | Haugesund – Eindhoven 0:1 (kon.) | Mariupol – Alkmaar 0:0 (kon.)
Thun – S. Moskva 2:3 (kon.) | Molde – Aris Soluň 3:0 (kon.) | Razgrad – New Saints 5:0 (kon.)
Tel Aviv – FK Sūduva 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – Zorja Luhansk 1:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Štrasburg 0:1 (kon.)
Feyenoord – Dinamo Tbilisi 4:0 (kon.) | Antverpy – Plzeň 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Borisov 1:2 (kon.)
Dudelange – Kalju 3:1 (kon.) | Rijeka – Aberdeen 2:0 (kon.) | Midtjylland – Rangers 2:4 (kon.)
Norrköping – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Vaduz – Frankfurt 0:5 (kon.) | FCSB – Mladá Boleslav 0:0 (kon.)
Austria – Limassol 1:2 (kon.) | Luzern – Espanyol 0:3 (kon.) | Partizan – Yeni Malatyaspor 3:1 (kon.)
Légia Varšava – Atromitos 0:0 (kon.) | Turín – Salihorsk 5:0 (kon.)
Sheriff Tiraspol
1:2 (0:2)
AIK Štokholm
cz Štvrtok 08.08.2019, 19:00 • Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:58:51)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 21:17.

Je konec. AIK Stockholm nakonec vyhrál na půdě Tiraspolu 2:1. Už ve 12. minutě šli hosté do vedení, když si vstřelil vlastní branku Lukič. O dvě minuty později to bylo už 2:0 pro hostující mužstvo po brance Sigthorssona. Ve druhém poločase byl domácí celek lepším týmem a v 56. minutě snížil z penalty Kendyš. Posléze si Tiraspol vytvořil několik šancí, ale gól už nepadl.

90+8

90+7
    A opět to byl Rašidi, který se snažil držet balón, ale posléze přišel faul z domácí strany a následuje tak volný kop Stockholmu.

90+6
    Rašidi skvěle podržel míč u rohového praporku a následně vybojoval pro svůj tým autové vhazování.

90+5
    Domácí obránce hlavou posunul míč svému brankáři Mikuličovi a Tiraspol hodně chce srovnat stav zápasu.

90+4
    Ovšem následně se k balónu dostali hosté, kteří rovněž získali autové vhazování na své polovině.

90+3
    Zápas může pokračovat a to v podobě autového vhazování pro Tiraspol.

90+2
    Hra je nyní opět přerušená, protože hostující hráč Elyounoussi má zdravotní problémy a je ošetřován.

90+1
    Už to vypadalo, že se domácí Tiraspol dostane do šance, ale nákop za obranu skončil v moci gólmana Linnera.

90
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Střídání v týmu AIK Stockholm: ze hřiště odchází Lundström, přichází Rašidi.

90
    Hostující hráč nyní potřebuje ošetření a hra je tak přerušená.

89
    Tentokrát se domácí útočník nachytal pouze v ofsajdovém postavení.

88
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Latifi, přichází Jach.

88
    Tiraspol to tentokrát zkusil pasem na pravou stranu, ale následně balón končí opět jen v zámezí.

86
    Šeriff Tiraspol tentokrát získal autové vhazování na polovině soupeře a bude se snažit něco vymyslet.