Astana – Valletta 5:1 (kon.) | Larnaca – Gent 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Trabzonspor 2:2 (kon.)
Pjunik – Wolverhampton 0:4 (kon.) | Universitatea Craiova – AEK Atény 0:2 (kon.) | Brøndby – Braga 2:4 (kon.)
Ventspils – Guimarães 0:3 (kon.) | Tiraspol – Štokholm 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Bnei Yehuda 2:2 (kon.)
Malmö – Zrinjski Mostar 3:0 (kon.) | Haugesund – Eindhoven 0:1 (kon.) | Mariupol – Alkmaar 0:0 (kon.)
Thun – S. Moskva 2:3 (kon.) | Molde – Aris Soluň 3:0 (kon.) | Razgrad – New Saints 5:0 (kon.)
Tel Aviv – FK Sūduva 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – Zorja Luhansk 1:1 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Štrasburg 0:1 (kon.)
Feyenoord – Dinamo Tbilisi 4:0 (kon.) | Antverpy – Plzeň 1:0 (kon.) | FK Sarajevo – Borisov 1:2 (kon.)
Dudelange – Kalju 3:1 (kon.) | Rijeka – Aberdeen 2:0 (kon.) | Midtjylland – Rangers 2:4 (kon.)
Norrköping – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Vaduz – Frankfurt 0:5 (kon.) | FCSB – Mladá Boleslav 0:0 (kon.)
Austria – Limassol 1:2 (kon.) | Luzern – Espanyol 0:3 (kon.) | Partizan – Yeni Malatyaspor 3:1 (kon.)
Légia Varšava – Atromitos 0:0 (kon.) | Turín – Salihorsk 5:0 (kon.)
Molde FK
3:0 (2:0)
Aris Soluň
cz Štvrtok 08.08.2019, 19:00 • Molde Stadion, Molde • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího zápasu z předkol, na viděnou. (20:55:34)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:8.

Je konec. Domácí Molde zaslouženě vítězí, a to díky aktivní hře v prvním poločase, tedy konkrétně v úvodních 40. minutách, jelikož poté si hru přebrali hosté. Druhý poločas patřil značně Soluni, ta se ale ke gólů nemohla probojovat a když už ano, tak v brance úřadoval Craninx. Vše definitivně rozhodla červená karta v 63. minutě, kterou dostal kapitán Vélez a domácí poté ještě dokázali vstřelit třetí gól. Hráčem utkání byl zvolen Wolf Eikram. Odveta se odehraje přesně za týden.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Knudtzon (Molde FK).

90+3
    Hosté se ještě tlačili a snažili o kontaktní gól do odvety, jenže čerstvý Larsson se obranou Molde k zakončení neprobojoval.

90+3
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází E. Hestad, přichází Mostrom.

90+2
    Utkání se již dohrává, domácí drží míč na polovině hostů, ale do dalšího gólu se již netlačí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Haugen (Molde FK).

88
    Hostující fanoušci stále fandí a jsou opravdu hodně slyšet, i přesto že jich více sedí než stojí, tak si zaslouží velký obdiv.
    87. Martin Skjelbreid ELLINGSEN - 3:0

87
    Molde právě vstřelilo branku!
    Domácí se přece jen třetí branky dočkali!! Vše začalo centrem z levé strany na přední tyč, odkud dokázal míč posunout James, a to přesně na hranici vápna, kde na střelu vyčkával MARTIN SKJELBREID ELLINGSEN, a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě.

84
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Omoijuanfo, přichází Knudtzon.

83
    Do vápna Arisu pronikl dobrý a přesný centr na zadní tyč a na kopačku Haugena, který se snažil o malou teč, ovšem ta brankáře Juliána nepřekvapila a s přehledem míč čapl.

82
    Tak domácí momentálně hrají v deseti, jelikož byl Gabrielsen odveden za postranní čáru, kde je ještě ošetřován, což moc nechápu protože domácí mají k dispozici ještě dvě střídání.

81
    Střídání v týmu Aris Soluň: ze hřiště odchází Ideye, přichází Larsson.

80
    Kapitán pro dnešní zápas, Gabrielsen je momentálně odváděn ze hřiště, jelikož má něco s kotníkem, uvidíme zda bude vystřídán.

Gerard Filip

Góly: 26. Eikram (Aursnes), 32. Hestad, 87. Ellingsen

Karty:   30. Hussain (MLD), 90. Haugen (MLD), 90+4. Knudtzon (MLD) – 69. Delizisis (ASO)   63. Vélez (ASO)

Molde FK: Craninx – Haugen, Gabrielsen (C), Bjornbak, Haraldseid – Hussain (75. Ellingsen), Aursnes – Omoijuanfo (84. Knudtzon), Eikrem, E. Hestad (90+3. Mostrom)– James
    Náhradníci: Ranmark – Forren, Sjolstad, Mostrom, Ellingsen, Knudtzon, Bolly

Aris Soluň: Julián – Sundgren, Rose, Fran Vélez (C), Korhut – Matilla, Basha (69. Delizisis), Lucas Sasha – Diguiny, Ideye (81. Larsson), Tonso (74. Fetfatzidis)
    Náhradníci: Ehmann – Delizisis, Duarte, Larsson, Martínez, Konstantinidis, Fetfatzidis

Rozhodca: M. Mariani – M. Passeri, V. Fiorito

Diváci: 7360
    Štvrtok 15.08.2019
    Aris Soluň - Molde 3:1

Góly: 25. Matilla, 37. Delizisis, 84. Diguiny – 105+1. Bolly

Karty:   33. Korhut (ASO), 90+2. Sundgren (ASO), 90+3. Matilla (ASO), 118. Diguiny (ASO) – 24. Hestad (MLD), 35. Hussain (MLD), 75. Eikrem (MLD), 78. Omoijuanfo (MLD), 90+2. James (MLD), 115. Bolly (MLD)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 16:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:23.