Oostende – Brugge 0:2 (kon.) | Cercle Brugge – Kortrijk 1:3 (kon.) | Eupen – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Genk – Waregem 0:2 (kon.)
KAS Eupen
1:1 (0:1)
Waasland-Beveren
cz Sobota 10.08.2019, 20:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická Jupiler Pro League • 3. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:54:28)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:0.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nemá vítěze. V prvním poločase byli hosté lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení 1:0. Ovšem ve druhém dějství se domácí prosadili, vyrovnali na 1:1 a vzhledem k tomu, že žádná další branka už nepadla, tak zápas skončil nerozhodně 1:1.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Leonardo Rocha Miramar (KAS Eupen).

90+4
    Po přihrávce do vápna šel za míčem Leonardo Rocha Miramar, který skluzem zajel do brankáře a je z toho útočný faul.

90+3
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale je to bez zakončení.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minutek.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Juta Tojokawa, přichází Flavio Ciampichetti.

88
    Rozhodčí nyní řešil menší strkanici, ale vše vyřešil domluvou bez žlutého napomenutí.

86
    Oba celky se v závěru tlačí dopředu, ale ani jednomu se ve finální fázi nedaří podle představ.

84
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare, přichází Mégan Laurent.

82
    Matthias Verreth si naběhl do vápna, zpracoval těžký míč, vystřelil, ale z otočky branku trefit nedokázal!

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek. Stále platí stav 1:1, takže to bude ještě velká bitva.

79
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Andreas Wiegel, přichází Xian Emmers.

78
    Žlutou kartu dostává Daam Foulon (Waasland-Beveren).

75
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jon Bautista, přichází Leonardo Rocha Miramar.

73
    Nyní sledujeme pasáž plnou nepřesných přihrávek a na střelu na branku i nadále čekáme.