Sint-Truiden – Liége 2:1 (kon.) | Charleroi – Antverpy 2:1 (kon.) | Mouscron – Gent 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
2:1 (0:0)
Royal Antverpy
cz Nedeľa 11.08.2019, 18:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická Jupiler Pro League • 3. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:4. (20:02:24)

Perbet sice neproměnil pokutový kop, ale mrzet ho to nemusí, neboť v první nastavené minutě rozhodl o výhře domácího celku. Charleroi poráží Antverpy 2:1.

90+8

90+8
    Stále se ještě hraje a hosté mají míč na útočné polovině.

90+7
    Nyní už se hraje nad rámec nastavené hrací doby.

90+6
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty. Hosté se pokouší za každou cenu vyrovnat.

90+4
    Domácí dostali míč do branky znovu, tentokrát však sudí branku neuznává.

90+1
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává do vedení, po pěkné akci se prosazuje z dorážky JÉRÉMY PERBET.
    90+1. Jérémy PERBET - 2:1

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Massimo Bruno, přichází Adama Niane.

87
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Nicolas Penneteau rozehrává od své branky.

86
    Obrovskou šanci měl domácí celek, který nedokázal proměnit pokutový kop, nyní už sledujeme klidnější pasáž hry. Zdá se, že si body oba celky rozdělí.
    82. Jérémy Perbet (CHL)

82
    Jérémy Perbet (Sporting Charleroi) neproměňuje pokutový kop.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém platí nerozhodný stav. Více ze hry mají nyní hosté, kteří se pokouší získat vedení na svou stranu.

79
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Chris Bedia, přichází Jérémy Perbet.
    77. Lior REFAELOV - 1:1