Vladivostok – Znojmo 4:1 (1:0 po s.n.) | Pardubice – Hradec Králové 7:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Admiral Vladivostok
4:1 (3:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
cz Utorok 13.08.2019, 15:00 • Tipsport arena, Pardubice • Memoriál Zbyňka Kusého

Hokejisté Vladivostoku v prvním pardubickém zápase Memoriálu Zbyňka Kusého zdolali Znojmo 4:1. Rusové vykročili za plným bodovým ziskem už v první třetině, v níž českého soupeře přehrávali a vytvořili si třígólový náskok. Za Orly krátce před přestávkou alespoň korigoval Radim Matuš. Poté se brankostroj na dlouhou dobu zastavil. Až v 54. minutě se prosadil Markus Ljungh, který uzavřel skóre zápasu. Admiral byl následně úspěšnější i v dodatečných nájezdech. Jako jediný proměnil Oleg Lonakov.

Já se s Vámi loučím, ale vy můžete od 19:00 sledovat atraktivní východočeské derby mezi pořádajícím pardubickým Dynamem a hradeckým Mountfieldem. (17:29:58)

Nejlepším hráčem Znojma byl vyhlášen Tomáš Svoboda. Na straně Admiralu si cenu přebral Alexandr Ugolnikov.

SOVA

5. séria
    1:0
    Sova to zkusil střelou mezi betony, ale Olkinuora je dal k sobě včas! Admiral tedy vítězí i v nájezdech.
    STRELCOV

4. séria
    1:0
    Ani Strelcov nedal, při pokusu o kličku mu puk sjel do betonů Groha.