Helsinki – Riga FC 2:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Feyenoord 1:1 (kon.) | S. Moskva – Thun 2:1 (kon.)
Štokholm – Tiraspol 1:1 (kon.) | Borisov – FK Sarajevo 0:0 (kon.) | FK Sūduva – Tel Aviv 2:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Neftçi Baku 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – CSKA Sofia 1:0 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Partizan 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – FCSB 0:1 (kon.) | Limassol – Austria 3:1 (kon.) | Salihorsk – Turín 1:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Malmö 1:0 (kon.) | New Saints – Razgrad 0:4 (kon.) | Trabzonspor – Sparta Praha 2:1 (kon.)
Be'er Sheva – Norrköping 3:1 (kon.) | Valletta – Astana 0:4 (kon.) | AEK Atény – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Plzeň – Antverpy 2:1 (po pr.) | Frankfurt – Vaduz 1:0 (kon.) | Eindhoven – Haugesund 0:0 (kon.)
Gent – Larnaca 3:0 (kon.) | Alkmaar – Mariupol 4:0 (kon.) | Štrasburg – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (kon.)
Aris Soluň – Molde 3:1 (po pr.) | Aberdeen – Rijeka 0:2 (kon.) | Rangers – Midtjylland 3:1 (kon.)
Wolverhampton – Pjunik 4:0 (kon.) | Braga – Brøndby 3:1 (kon.) | Espanyol – Luzern 3:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (0:0)
Royal Antverpy
Štvrtok 15.08.2019, 20:00 • Doosan Arena, Plzeň • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Poriadna dráma sa dnes odohrala v Doosan Aréne! Český celok bol dnes veľmi aktívny, výrazne sa zlepšil oproti zápasu v Belgicku, ale dlho nevedel streliť gól a príležitostí mal na to požehnane. Domácich dokázal spasiť Krmenčík, keď najprv skóroval v 81. minúte, čím zariadil predĺženie a potom v ňom strelil aj svoj druhý gól a v tejto chvíli postupovali do baráže domáci. Navyše, hostia hrali v oslabení o jedného hráča a do konca veľa neostávalo. Plzeň však nezvládla priamy kop, loptu do siete upratal Mbokani a tak belgický celok po veľkom boji postupuje do baráže Európskej ligy na úkor svojho českého protivníka. Nestranému divákovi sa toto stretnutie určite páčilo, domáci štadión však smúti.

To je už z nášho prenosu všetko, ja vám ďakujem za vašu pozornosť a prajem dobrú noc! Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (22:37:11)

120+3

120+2
    Tak predsa len je tu ešte jeden rohový kop pre domáci celok! Tribúny vstávajú a obrovským potleskom povzbudzujú svoj tím.

120+1
    Len dve minúty sa pridávajú navyše! Plzeň je na pokraji vypadnutia a to ešte pred pár minútami vyzeralo na senzačný postup.

120
    Centrovaná lopta od rohovej zástavky sa dostala len do rukavíc brankára Bolata. Riadny hrací čas predĺženia by sa už mal čoskoro naplniť.

119
    Je tu rohový kop pre domáci celok! Môže to byť aj jedna z posledných šancí na ohrozenie brány súpera.

118
    Plzeň stráca loptu po nedovolenom zákroku. Hostia sa nemajú kam ponáhľať, pomaly klopú na bránu baráže o Európsku ligu.

117
    Žltú kartu dostáva Didier Lamkel Zé (Royal Antverpy FC).

117
    Žltú kartu dostáva Patrik Hrošovský (FC Viktoria Plzeň).

115
    Istá už teda je, že penalty dnes v Doosan Aréne neuvidíme a za necelých päť minút spoznáme postupujúceho do báraže o Európsku ligu.

114
    Belgický celok skoroval dokonca v oslabení. Plzeň však ešte nemá nič stratené, ak strelí gól tak ide ďalej. Veľa času však domácim už neostáva.

113
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Milan Havel, prichádza Radim Řezník.
    112. Dieumerci Mbokani (ANY) - 2:1

112
    Tím Antverpy práve strelil gól!
    Neskutočný večer v Doosan Aréne pokračuje! Veľký smútok v domácom tábore, Antverpy skórujú a v tejto chvíli sa stávajú postupujúcim celkom, pretože dokázali skórovať na pôde súpera! Plzeň nezvládla situáciu pri priamom kope súpera, DIAUMERCI MBOKANI sa dostal k lopte, ktorá prepadla brankárovi Hruškovi a dostáva ju do siete – 2:1!

112
    Už aj sily postupune dochádzajú na oboch stranách. Veľmi náročné je to dnes pre oba tímy toto stretnutie, diváci si ho však určite užívajú.

111
    Druhé predĺženie zatiaľ nič zaujímavého neponúklo. Plzeň je častejšie pri lopte, ale nesnaží sa zbytočne v útoku riskovať.

110
    Desať minút ostáva do konca predĺženia, ale určite sa ešte niečo nadstaví. Plzeň má všetko pod kontrolou, ale stačí len jedno zaváhanie a z rozprávky sa môže stať nočná mora.

109
    Domáci futbalista Kayamba zchádza z ihriska, dnes predviedol viacero pekných individuálnych akcií, za ktoré si vyslúžil obrovský potlesk z tribún.

108
    Žltú kartu dostáva Ondřej Mihálik (FC Viktoria Plzeň).

108
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Joel Ngandu Kayamba, prichádza Adam Hloušek.

107
    Český celok operuje s loptou na útočnej polovici a presne toto sa fanúšikom domácich páči.

106
    Striedanie v tíme Royal Antverpy FC: z ihriska odchádza Alexis De Sart, prichádza Sander Coopman.

106
    Začalo sa druhé predĺženie.

Prvé predĺženie prinieslo v Doosan Aréne veľmi dôležitý moment a to gól domácich, o ktorý sa opäť postaral Krmenčík. Momentálne tak do baráže putuje Plzeň, potrebuje však ešte zvládnuť aj druhé predĺženie. Ak inkasuje, razom sa to celé obráti.

105+2
    Prvé nadstavenie skončilo.

105
    Napokon sa ešte nadstavujú dve minúty!

104
    Kopic v ofsajde. Riadny hrací čas prvého nadstavenia sa už čoskoro naplní, uvidíme, či sa pridá aj nejaká tá minútka navyše.

103
    Pavel Vrba sa rozhodol k prekvapivému kroku, z hry sťahuje Krmenčíka, autora dvoch presných zásahov domácich. Kto vie, možno sú za tým aj nejaké zdravotné komplikácie aktuálneho hrdinu českého celku.

102
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Michael Krmenčík, prichádza Ondřej Mihálik.
    101. Abdoulaye Seck (ANY)

101
    A je tu komplikácie pre hostí! Seck si neodpustil zbytočné reči pri prvej žltej karte, teraz tak vidí aj druhú a môže sa ísť osprchovať!

101
    Doposiaľ všetky žlté karty putovali do tábora hostí. Belgický celok sa dnes vôbec nebojí hrať tvrdo a ísť na hranicu pravidiel.

100
    Žltú kartu dostáva Abdoulaye Seck (Royal Antverpy FC).

98
    Stále však platí, že ak hostia skórujú, razom sa to celé obráti a ďalej pôjdu Antverpy. Všetko je to teda ešte otvorené na oboch stranách, to ešte vyzerá na zaujímavý večer v Doosan Aréne.
    97. Michael Krmenčík (PLZ) - 2:0

97
    Viktoria Plzeň dala gól!
    Teraz si však už domáci fanúšikovia mohli po druhýkrát zakričať gól! Český celok sa tak v tejto chvíli stáva postupujúcim do baráže o Európsku ligu, ale ešte nič nemá vyhraté. Chorý v prechádzajúcej situácii zaváhal, ale teraz poslal presnú prihrávku v pokutovom území na MICHAELA KRMENČÍKA, ktorý dáva svoj druhý gól a je tak hrdinom domácich – 2:0!
    96. Tomáš Chorý (PLZ)

96
    Výborný center od Kayamba na hlavu Chorého, ktorý však v ideálnej šanci nemieril presne a tak skóre zápasu ostáva nezmenené!

95
    Ak by sa hosťom podarilo skórovať, domáci by museli streliť až dva góly. Preto si domáci musia dávať pozor na zadné vrátka, ktoré si pri útočení pootvorené.

94
    Striedanie v tíme Royal Antverpy FC: z ihriska odchádza Geoffry Hairemans, prichádza Amara Baby.
    93. Patrik Hrošovský (PLZ)

93
    Po krátkej dobe sa lopta vracia späť na kopačky domácich futbalistov. Český celok je počas celého stretnutia aktívnejší, ale o postup musí ešte zvádzať tvrdý boj.

92
    Plzeň sa ihneď presunula na útočnú polovicu, ale center pred bránu súpera si prevzal do svojich rukavíc brankár Bolat.

91
    Predĺženie v Dossan Aréne sa už naplno rozbehlo, výkop patril domácim futbalistom.

91
    Začalo sa nadstavenie prvého polčasu.

Tri nadstavené minúty nám už nič zaujímavého neponúkli a tak Plzeň po vyrovnávajúcom góle Krmenčíka v 81. minúte posiela tento súboj tretieho predkola Európskej ligy do predĺženia! Stále je to však v podstate výhodnejšia pozícia pre Antverpy, ktoré ak skórujú, veľmi výrazne sa priblížia k postupu do baráže.

90+3
    Druhý polčas sa skončil.

90+1
    Tak napokon len tri minúty sa nadstavujú v druhom polčase!

90
    Sledovali sme rohový kop domácich v podaní Hořavy, ale ten Antverpy dokázalo ubrániť. Čoskoro by sme sa mali dozvedieť údaj o nadstavenom čase.

88
    Hostia vyrazili do rýchleho protiútoku, ale ten nič zaujímavého neponúkol a tak je pri lopte opäť český tím. Ten je po strelenom góle ako porkopený živou vodou.

87
    Plzeň je však stále veľmi aktívna a snaží sa toto stretnutie rozhodnúť ešte v riadnom hracom čase. Veľa minút do konca druhého polčasu už neostáva, ale zrejme sa dá ešte očakávať väčšia porcia nadstavených minút.

85
    Stále teda ešte prebieha veľký boj na oboch stranách. Uvidíme, ako sa napokon skončí, zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že diváci v Doosan Aréne tak skoro domov nepôjdú.

84
    Striedanie v tíme Royal Antverpy FC: z ihriska odchádza Ivo Rodrigues, prichádza Didier Lamkel Zé.

83
    Ako som spomínal, za tohto stavu by sa v Doosan Aréne predlžovalo. Hosťom však stačí jeden presný zásah a už by ich domáci museli dať ďalšie dva.

82
    Žltú kartu dostáva Sinan Bolat (Royal Antverpy FC).
    81. Michael Krmenčík (PLZ) - 1:0

81
    Gólové trápenie českého vicemajstra v tejto sezóne pohárove Európy sa skončilo, Plzeň dáva v Doosan Aréne gól na 1:0 a tak by sa za takéhoto stavu predlžovalo! Sledovali sme vydarenú akciu domáceho tímu, pred bránou súpera sa najlepšie zorientoval MICHAEL KRMENČÍK a vyrazenú loptu od brankára Bolata upratal po prihrávke od Havla do siete – 1:0!

79
    Český celok ešte svoje zbrane neskladá a snaží sa pokračovať vo veľkom nápore. Čas sa však veľmi rýchlo kráti a stále je bližšie k baráži o Európsku ligu belgický tím.

78
    Dnešné stretnutie sleduje 9 717 divákov.

76
    Belgický celok momentálne úspešne bráni svoje územie a súpera do ničoho vážneho nepúšťa. Český celok tak zatiaľ vo výraznej miere môžu mrzieť tie zahodené šance, ktoré mali Limberský, Krmenčík, Havel, Kalvach a nedávno aj Kayamba.

75
    Pavel Vrba posiela do hry ďalšieho útočníka. Nič iné sa ani čakať nedalo, Plzeň stále ešte v tejto sezóne pohárovej Európy gól nestrelila a zatiaľ je na pokraji vypadnutia z tretieho predkola Európskej ligy.

74
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Lukáš Kalvach, prichádza Tomáš Chorý.

73
    Center od rohovej zástavky nebol nijak zaujímavý a bránu hosťujúceho celku neohrozil. Bolat bude rozohrávať loptu od svojej brány.

72
    Antverpy založilo rýchly protiútok a získava rohový kop. S jeho realizáciou sa pochopiteľne nikam neponáhľa.
    71. Joel Ngandu Kayamba (PLZ)

71
    Čo teraz nepremenil Kayamba! Domáci futbalsita mal stopercentnú šancu na gól a tak vrátiť Plzni šancu pokračovať v Európe ďalej! Kayamba postupoval sám na brankára Bolata, ktorého si dokázal aj obhdiť, ale lopta do siete nedoputovala.

70
    Opäť teraz sledujeme veľký tlak domáceho celku, ktorému sa čas čoaraz viac kráti a nutne potrebuje skórovať. Antverpy úspešne odolávajú a pomaličky kráčajú za barážou o Európsku ligu.

69
    Až teraz sa pokračuje v hre, zrejme to hlavný rozhodca Massa z Talianska potom ešte zohľadní pri nadstavenom čase.

67
    Momentálne je dianie v Doosan Aréne prerušené, na trávniku ostáva ležať brankár hosťujúceho tímu Bolat. Ten je už v opatere lekárov a tak sa teraz nehrá, s čím domáci určite spokojní nie sú.
    66. Lukáš Kalvach (PLZ)

66
    Ani z toho nie je gól v belgickej sieti! Havel vymyslel presný center až do pokutového územia, tam sa k zakončeniu dostal Kalvach, ale ten z dobrej pozície bránu súpera netrafil!

65
    Na obraze hry sa nám nič nemení, pri lopte je častejšie domáci celok, ktorému sa však nedarí prekonať obranné múry svojho súpera.

64
    Sledujeme veľké útočné snaženie domácich futbalistov, ktoré však nevedie k tomu podstatnému, čo je gól v súperovej sieti.

62
    Hostia si však dávajú veľký pozor v obrane. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že ďalej pôjde belgický celok, ale zrejme je ešte skoro na takéto úsudky, prípadne nejaké závery.

61
    Čas sa teda domácim futbalistom pomaličky kráti, ale stále je tu priestor na prakticky vyrovnávajúci gól, ak berieme súčet oboch zápasov.

60
    Aj po hodine hry stále platí, že ďalej postupuje hosťujúci celok, ktorý doma vyhral 1:0! Stav v Doosan Aréne je stále bezgólový, ale sledujeme zápas ktorý má celkom slušné tempo.

58
    Antverpy už v druhom polčase ožili a dokážu pohroziť v útoku. Plzeň sa tak musí mať na pozore aj v zadných radoch, prípadný gól vo vlastnej sieti by znamenal už veľmi veľké komplikácie.

57
    Žltú kartu dostáva Geoffry Hairemans (Royal Antverpy FC).
    56. Milan Havel (PLZ)

56
    Druhýkrát v tomto stretnuti zachraňuje belgický celok konštrukcia brány! Hrošovského center z priameho kopu doputoval až k Havlovi, ktorého zakončenie končí na tyčke!

55
    A opäť sme sledovali prienik domáceho futbalistu, ktorý si vypýtal faul a Plzeň tak ešte získava priamy kop na polovici súpera a môže sa dostať k ohrozeniu brány.

54
    Individuálnu akciu nám teraz predviedol Kayamba, ale včaš bol obranou súpera odstavený od lopty. Antverpy sa nikam neponáhľajú a chcú hlavne čo najdlhšie podržať loptu na svojich kopačkách.

52
    Aj naďalej pokračuje dobíjanie hosťujúceho pokutového územia. Plzeň vyvíja čoraz väčší tlak, ale jej gólové trápenie v pohárovej Európe stále pokračuje.

51
    Český celok to skúša aj z väčších vzdialeností, ako tomu bolo aj teraz pri pokuse Kalvacha. Jeho strela však nebola nijak presná a tak ani nebezpečná.

50
    Domáci futbalista sa však zakrátko dostal do veľkej šance! Krmenčík sa ocitol za obranou súpera, ale jeho zakončenie dokázal brankár Bolat vyraziť do bezpečia!
    49. Michael Krmenčík (PLZ)

49
    Zakrátko sa k odrazenej lopte pred pokutovým územím dobíjal Krmenčík, pomohol si však len nedovoleným zákrokom.

48
    Preto sa domáci rýchlo presunuli na útočnú polovicu a skúšajú tam vymyslieť akciu, ktorou by zaskočili súpera. Nepresná prihrávka však nijaké vzrušenei priniesť nemohla.

47
    Plzeň tak má pred sebou jasnú úlohu, čo najskôr streliť minimálne jeden gól a už žiaden neinkasovať. Len to udrží český celok v hre o postup do baráže Európskej ligy.

46
    Druhý polčas tohto stretnutia v Doosan Aréne sa už naplno rozbehol, výkop patril hosťujúcemu celku. Ani jeden z trénerov nespravil do druhého dejstva žiadnu zmenu v zostave.

46
    Začal sa druhý polčas.

Obe mužstvá sú už spoločne s rozhodcami zápasu späť na hracej ploche, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

Úvodné dejstvo v Doosan Aréne presný zásah neponúklo a tak Plzeň sa aj naďalej gólovo trápi v pohárovej Európe. Český celok však predvádza veľmi dobrý výkon, je aktívny a patrila mu aj doposiaľ najväčšia šanca tohto zápasu, v ktorej však Limberský opečiatkoval brvno. Antverpy takisto dokázali pohroziť, ale výraznejšiu šancu si nevypracovali. Belgický celok je však stále postupujúcim do baráže.

Uvidíme, čo nám ponúkne druhý polčas, ktorý sa začne približne o 21:02.

45+2
    Prvý polčas sa skončil.

45+1
    V prvom polčase sa nadstavujú dve minúty!

45
    Striedanie v tíme Royal Antverpy FC: z ihriska odchádza Jonathan Bolingi, prichádza Dieumerci Mbokani.

44
    Hosťujúci futbalista však nevyzerá na to, že bude v tomto zápase pokračovať. Zrejme sa ta ešte bude musieť realizovať krátko pred koncom prvého polčasu striedanie na strane hostí.

43
    Tým spomínaným hráčom bol Bolingi. Dostal pokyn od hlavného rozhodcu, aby sa presunul za postrannú čiaru a záver prvého polčasu tak môže pokračovať.

42
    Momentálne je hra prerušená, jeden z hostí ostal ležať na trávniku. Zrejme to celé hlavný rozhodca Davide Massa z Talianska ešte zohľadní na nadstavenom čase.

41
    Do konca prvého polčasu ostáva približne päť minút. Stále čakáme na úvodný presný zásah v Doosan Aréne, najväčšiu šancu mali domáci, ale Limberského zakončenie zastavilo brvno.

40
    Krmenčík dopravil loptu do súperovej siete, ale bolo to z jasného ofsajdu a tak tento gól platiť nebude.

39
    Plzeň teraz zvládla menší tlak zo strany súpera a Limberský už presúva loptu na útočnú polovicu. Antverpy sa tak teraz pre zmenu budú musieť brániť.

37
    Ale lopta už znova patrí domácemu celku, ktorý sa rýchlo presúva na polovicu súpera. Čo všetko nám ešte ponúkne zvyšok prvého polčasu?

36
    Domáci zahrávali priamy kop, ale Krmenčík sa nepretalčil až do zakončenia. Antverpy teda prežili aj tento nápor súpera a momentálne kombinujú s loptou na svojich kopačkách.

35
    Už teraz môžme konštatovať, že Plzeň výrazne zlepšila svoj výkon z prechádzajúceho zápasu a je viac než vyrovnaným súperom. Musí však v takomto výkone pokračovať a hlavne už konečne streliť gól v pohárovej Európe v rámci tejto novej sezóny.
    34. David Limberský (PLZ)

34
    Konštrukcia brány teraz zachránila belgický celok od inkasovaného gólu! Hrošovský zahrával priamy kop v blízkosti pokutového územia, parádnym spôsobom našiel voľného Limberského, ktorého volej sa však do brány nevošiel, brána sa poriadne zatriasla a v hľadisku to len tak zahučalo!

32
    Český celok pridáva na svojej aktivite a získal aj rohový kop. Kopicove zakončenie odvrátila obrana súpera do bezpečia, ale bude to opäť rohový kop pre Plzeň.

31
    Kalvachov center končí len v rukaviciach brankára Bolata. Antverpy sa teraz nikam neponáhľajú, pohodlne kombinujú na svojej polovici a držia loptu na kopačkách.

30
    Polhodina z tohto stretnutia z Doosan Arény už uplynula, gól sme teda stále nevideli. Belgický celok vyhral minulý týždeň doma 1:0 a tak momentálne postupuje ďalej.

29
    Krmenčík poslal v tomto prípade presnú prihrávku na Hrošovského, ktorého strelecký pokus však obrana súpera odvrátila do bezpečia.

28
    Stále sa musia mať obre defenzívy na pozore, pretože útoky hrozia z každej strany. Domáci fanúšikovia by však už najradšej videli loptu v súperovej sieti.

27
    Limberský sa snažil vysunúť dlhou nakopnutou loptou dopredu Hrošovského, ale zastupujúci kapitán nemal nárok na túto prihrávku reagovať.

26
    Do pokutového územia belgického celku centroval Havel, ale loptu dostáva obrana súpera do bezepčia. Plzeň ešte môže pokračovať vo svojom ťažení na útočnej polovici.

25
    Snažil sa o to Kopic, ale v rozhodujúcej chvíli si nedokázal loptu lepšie spracovať a tak si defenzíva súpera mohla vydýchnuť.

24
    Rýchle útočné výpady sa striedajú na oboch stranách, ale nič zaujímavého nám neponúkajú. Uvidíme, kedy sa dočkáme ďalšej zaujímavej príležitosti či už na jednej alebo druhej strane.

23
    Sme už za polovicou prvého polčasu, v Doosan Aréna zatiaľ žiadny gól nevidela. Aj naďalej tak platí, že postupujúcom celkom do baráže Európskej ligy je ten belgický.

22
    Potom sme mali možnosť sledovať priamy kop hostí po faule súpera. Jeho exkúcie sa ujal Hairemans, k strele na bránu súpera sa prebíjal Seck, ktorého pokus ide vedľa Hruškovej brány.
    21. Michael Krmenčík (PLZ)

21
    Tak to bola poriadna skrumáž v pokutovom území belgického tímu! Bolatovi vypadla centrovaná lopta, ale Krmenčík, Kopic a ani Hořava už loptu do brány súpera upratať nedokázali, výborne zapracovala obrana Antverp.

20
    Opäť sa Plzeň dostáva k lopte a ihneď sa zverenci Pavla Vrby snažia o založenie útočnej akcie. Uvidíme, či príde aj niečo zaujímavé, čoby dokázalo ohroziť bránu súpera.

19
    Český celok zahrával priamy kop na polovici súpera. Hostia celú túto situáciu zvládli, Krmenčík sa napokon do zakončenia nedostal.

18
    Žltú kartu dostáva Simen Jukleröd (Royal Antverpy FC).

16
    K strele spoza pokutového územia sa dostal Buta, ale úspešný zákrok si pripisuje brankár Hruška. Ten už stihol rozohrať loptu na svojich spoluhráčov, ktorí sa snažia o prienik na útočnú polovicu.

15
    Zatiaľ je tu však veľa nepresností na oboch stranách. Belgický celok môže hrať aj naďalej pokojne, domáci sú tí, ktorí potrebujú čo najskôr skórovať.

14
    Hrošovského center dostala obrana súpera do bezpečia, Plzeň sa musí vrátiť späť na svoju obrannú polovicu. Zatiaľ stále čakáme aj na výraznešjiu šancu na jednej či druhej strane.

13
    Po útočnej akcii domáceho Kopica sme sledovali rohový kop. Obrana súpera si dala pozor a Plzeň si ešte center od rohovej zástavky môže zopakovať.

12
    Ale hostia sa stále pokúšajú hrať veľmi aktívne, prípadný gól v sieti súpera by ich výrazne posunul ďalej. V tomto prípade je z toho však znova len ofsajd.

11
    Úvodná desaťminútovka tohto stretnutia je už minulosťou, zatiaľ čakáme na úvodný presný zásah. Belgický celok sa nikam ponáhľať nemusí, stále je postupujúcim do baráže Európskej ligy.

10
    O podobnú akciu, ale s lepšou koncovkou sa teraz pokúšal Krmečník, ale jeho zase včas zastavila obrana súpera. Plzeň aj Antverpy sa snažia od úvodného výkopu hrať veľmi ofenzívne.

9
    Mohli sme sledovať individuálnu akciu od Kayambu, ktorý sa potom dostal aj do zakončenia, ale mieril len do bočnej siete Bolatovej brány.

8
    Zatiaľ veľkou aktivitou srší hosťujúci Refaelov, na ktorého si v tomto prípade musala dať domáca defenzíva veľký pozor, výborný obranný zákrok napokon predviedol Brabec.

7
    Ofsajd zastavil aj český tím, bola to veľmi sľubná akcia od Limberského a Kopica, ale postavenie mimo hru pozornému oku postranného rozhodcu neušlo.

6
    Potom sme na druhej strane sledovali ďalší brejk hostí. Hairemans centroval pred bránu domácich, loptu si však bez problémov prebral do svojich rukavíc brankár Hruška.

5
    Následne sa o rýchlu útočnú akciu pokúsil domáci celok. Kalvach odviedol veľmi dobrú robotu pri prenesení hry, ale potom už nasledoval len Kopicov faul.

4
    Opäť sme mohli sledovať hosťujúceho hráča Refaelova, ale v tomto prípade jeho útočné snaženie zastavuje ofsajd. Lopta tak poputuje na kopačky domáceho celku.

3
    Menšia zaujímavosť: Roman Hubník je aj naďalej zranený a tak do tohto stretnutia zasiahnúť nemôže. Podľa dostupných informácii je však v domácom kotly s fanúšikmu a takýmto spôsobom bude povzbudzovať svojich spoluhráčov.

2
    Boli sme svedkami rýchleho brejku v podaní hosťujúceho celku. Po ňom sa do prvého zakončenia v tomto zápase dostal Refaelov, ale nemieril v pokutovom území presne.

1
    Prvý polčas v Dossan Aréne sa už naplno rozbehol, výkop patril domácim futbalistom. Fanúšikovia českého tímu sa od samotného úvodu starajú o výbornú atmosféru.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Oba celky sú už spoločne s rozhodcami zápasu prítomné na hracej ploche, prvý polčas sa tak čoskoro začne! Prajem príjemný športový zážitok.

Do úvodného výkopu tohto stretnutia už ostáva len chvíľa. V základnej zostave domácich sa nachádza aj slovenský reprezentant Patrik Hrošovský, ktorý poviede Plzeň do boja o baráž Európskej ligy ako kapitán. Na lavičke náhradníkov je ešte pripravený náhradný brankár a takisto náš reprezentant Matúš Kozáčik. Zatiaľ si podrobne naštudujte zostavy oboch celkov, tesne pred úvodným výkopom sa znova prihlásime!

Úvodné zostavy:

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – M. Havel, Hejda, Brabec, Limberský – Kalvach, Hrošovský (C) – Kayamba, Hořava, J. Kopic – Krmenčík

Náhradníci: Kozáčik – Hloušek, Pernica, Řezník, Janošek, Mihálik, Chorý

Royal Antverpy FC: Bolat – Buta, Seck, Batubinsika, Jukleröd – Haroun, De Sart – Hairemans, Refaelov, Rodrigues – Bolingi

Náhradníci: Teunckens – De Laet, Lamkel Zé, Baby, Coopman, Nazaryna, Mbokani

Rozhodca: Davide Massa – Alessandro Giallatini, Damiano Di Iorio – Rosario Abisso (všetci Taliansko)

Prajem príjemný futbalový večer! Dnes sú na programe odvetné stretnutia tretieho predkola Európskej ligy. Doosan Aréna v Plzni bude hostiť stretnutie domáceho celku s belgickým súperom Royal Antverpy FC. Toto stretnutie má naplánovaný výkop na 20:00.

Český tím má čo do odvety zlepšovať. Minulý týždeň podal na belgickej pôde veľmi zlý výkon, keď si prakticky nevypracoval žiadnu šancu na strelenie gólu a môže byť rád, že s Antverpy prehral len najtesnejším rozdielom 1:0. Plzeň tak bude musieť tento náskok zmazať a pokúsiť sa doma neinkasovať, keďže každý gól súpera znamená veľké komplikácie.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:00.