Helsinki – Riga FC 2:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Feyenoord 1:1 (kon.) | S. Moskva – Thun 2:1 (kon.)
Štokholm – Tiraspol 1:1 (kon.) | Borisov – FK Sarajevo 0:0 (kon.) | FK Sūduva – Tel Aviv 2:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Neftçi Baku 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – CSKA Sofia 1:0 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Partizan 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – FCSB 0:1 (kon.) | Limassol – Austria 3:1 (kon.) | Salihorsk – Turín 1:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Malmö 1:0 (kon.) | New Saints – Razgrad 0:4 (kon.) | Trabzonspor – Sparta Praha 2:1 (kon.)
Be'er Sheva – Norrköping 3:1 (kon.) | Valletta – Astana 0:4 (kon.) | AEK Atény – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Plzeň – Antverpy 2:1 (po pr.) | Frankfurt – Vaduz 1:0 (kon.) | Eindhoven – Haugesund 0:0 (kon.)
Gent – Larnaca 3:0 (kon.) | Alkmaar – Mariupol 4:0 (kon.) | Štrasburg – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (kon.)
Aris Soluň – Molde 3:1 (po pr.) | Aberdeen – Rijeka 0:2 (kon.) | Rangers – Midtjylland 3:1 (kon.)
Wolverhampton – Pjunik 4:0 (kon.) | Braga – Brøndby 3:1 (kon.) | Espanyol – Luzern 3:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (0:0)
Royal Antverpy
Štvrtok 15.08.2019, 20:00 • Doosan Arena, Plzeň • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Poriadna dráma sa dnes odohrala v Doosan Aréne! Český celok bol dnes veľmi aktívny, výrazne sa zlepšil oproti zápasu v Belgicku, ale dlho nevedel streliť gól a príležitostí mal na to požehnane. Domácich dokázal spasiť Krmenčík, keď najprv skóroval v 81. minúte, čím zariadil predĺženie a potom v ňom strelil aj svoj druhý gól a v tejto chvíli postupovali do baráže domáci. Navyše, hostia hrali v oslabení o jedného hráča a do konca veľa neostávalo. Plzeň však nezvládla priamy kop, loptu do siete upratal Mbokani a tak belgický celok po veľkom boji postupuje do baráže Európskej ligy na úkor svojho českého protivníka. Nestranému divákovi sa toto stretnutie určite páčilo, domáci štadión však smúti.

To je už z nášho prenosu všetko, ja vám ďakujem za vašu pozornosť a prajem dobrú noc! Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (22:37:11)

120+3

120+2
    Tak predsa len je tu ešte jeden rohový kop pre domáci celok! Tribúny vstávajú a obrovským potleskom povzbudzujú svoj tím.

120+1
    Len dve minúty sa pridávajú navyše! Plzeň je na pokraji vypadnutia a to ešte pred pár minútami vyzeralo na senzačný postup.

120
    Centrovaná lopta od rohovej zástavky sa dostala len do rukavíc brankára Bolata. Riadny hrací čas predĺženia by sa už mal čoskoro naplniť.

119
    Je tu rohový kop pre domáci celok! Môže to byť aj jedna z posledných šancí na ohrozenie brány súpera.

118
    Plzeň stráca loptu po nedovolenom zákroku. Hostia sa nemajú kam ponáhľať, pomaly klopú na bránu baráže o Európsku ligu.

117
    Žltú kartu dostáva Didier Lamkel Zé (Royal Antverpy FC).

117
    Žltú kartu dostáva Patrik Hrošovský (FC Viktoria Plzeň).

115
    Istá už teda je, že penalty dnes v Doosan Aréne neuvidíme a za necelých päť minút spoznáme postupujúceho do báraže o Európsku ligu.

114
    Belgický celok skoroval dokonca v oslabení. Plzeň však ešte nemá nič stratené, ak strelí gól tak ide ďalej. Veľa času však domácim už neostáva.

113
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Milan Havel, prichádza Radim Řezník.
    112. Dieumerci Mbokani (ANY) - 2:1

112
    Tím Antverpy práve strelil gól!
    Neskutočný večer v Doosan Aréne pokračuje! Veľký smútok v domácom tábore, Antverpy skórujú a v tejto chvíli sa stávajú postupujúcim celkom, pretože dokázali skórovať na pôde súpera! Plzeň nezvládla situáciu pri priamom kope súpera, DIAUMERCI MBOKANI sa dostal k lopte, ktorá prepadla brankárovi Hruškovi a dostáva ju do siete – 2:1!

112
    Už aj sily postupune dochádzajú na oboch stranách. Veľmi náročné je to dnes pre oba tímy toto stretnutie, diváci si ho však určite užívajú.

111
    Druhé predĺženie zatiaľ nič zaujímavého neponúklo. Plzeň je častejšie pri lopte, ale nesnaží sa zbytočne v útoku riskovať.

110
    Desať minút ostáva do konca predĺženia, ale určite sa ešte niečo nadstaví. Plzeň má všetko pod kontrolou, ale stačí len jedno zaváhanie a z rozprávky sa môže stať nočná mora.

109
    Domáci futbalista Kayamba zchádza z ihriska, dnes predviedol viacero pekných individuálnych akcií, za ktoré si vyslúžil obrovský potlesk z tribún.

Miroslav Revaj

Góly: 81. Krmenčík, 97. Krmenčík – 112. Mbokani

Karty:   108. Mihálik (PLZ), 117. Hrošovský (PLZ) – 18. Jukleröd (ANY), 57. Hairemans (ANY), 82. Bolat (ANY), 100. Seck (ANY), 117. Lamkel Zé (ANY)   101. Seck (ANY)

FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – M. Havel (113. Řezník), Hejda, Brabec, Limberský – Kalvach (74. Chorý), Hrošovský (C) – Kayamba (108. Hloušek), Hořava, J. Kopic – Krmenčík (102. Mihálik).
    Náhradníci: Kozáčik – Hloušek, Pernica, Řezník, Janošek, Mihálik, Chorý.

Royal Antverpy: Bolat – Buta, Seck, Batubinsika, Jukleröd – Haroun (C), De Sart (106. Coopman) – Hairemans (94. Baby), Refaelov, Rodrigues (84. Lamkel Zé) – Bolingi (45. Mbokani).
    Náhradníci: Teunckens – De Laet, Lamkel Zé, Baby, Coopman, Nazaryna, Mbokani.

Rozhodca: Davide Massa – Alessandro Giallatini, Damiano Di Iorio – Rosario Abisso (všetci Taliansko)

Diváci: 9 717