Helsinki – Riga FC 2:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Feyenoord 1:1 (kon.) | S. Moskva – Thun 2:1 (kon.)
Štokholm – Tiraspol 1:1 (kon.) | Borisov – FK Sarajevo 0:0 (kon.) | FK Sūduva – Tel Aviv 2:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Neftçi Baku 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – CSKA Sofia 1:0 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Partizan 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – FCSB 0:1 (kon.) | Limassol – Austria 3:1 (kon.) | Salihorsk – Turín 1:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Malmö 1:0 (kon.) | New Saints – Razgrad 0:4 (kon.) | Trabzonspor – Sparta Praha 2:1 (kon.)
Be'er Sheva – Norrköping 3:1 (kon.) | Valletta – Astana 0:4 (kon.) | AEK Atény – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Plzeň – Antverpy 2:1 (po pr.) | Frankfurt – Vaduz 1:0 (kon.) | Eindhoven – Haugesund 0:0 (kon.)
Gent – Larnaca 3:0 (kon.) | Alkmaar – Mariupol 4:0 (kon.) | Štrasburg – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (kon.)
Aris Soluň – Molde 3:1 (po pr.) | Aberdeen – Rijeka 0:2 (kon.) | Rangers – Midtjylland 3:1 (kon.)
Wolverhampton – Pjunik 4:0 (kon.) | Braga – Brøndby 3:1 (kon.) | Espanyol – Luzern 3:0 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
4:0 (0:0)
Pjunik Jerevan
cz Štvrtok 15.08.2019, 20:45 • Molineux Stadium, Wolverhampton • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Wolverhampton Wanderers postupuje do čtvrtého předkola Evropské ligy. (00:29:50)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 11:0. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:5.

90+4

90+2
    V poklidném tempu se duel dohrává.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    87. Diogo JOTA - 4:0

87
    Wolves právě vstřelili branku!
    Krásná rána a je to 4:0. Radost domácím fanouškům udělal elegantním zakončením nůžkami DIOGO JOTA.

85
    Pět minut a nějaké to nastavení nás dělí od konce zápasu, Wolverhampton míří do 4. předkola.

84
    Diogo Jota si v souboji se soupeřem počínal příliš důrazně.

83
    Pjunik kombinuje na své polovině, ale do výraznější šance se nedostal. Edigaryan pokazil finální přihrávku na spoluhráče.

81
    Diogo Jota se dvakrát dostal do střelecké pozice pozice. Ani jedna rána nebyla nebezpečnou, první pokus byl zblokovaný, následně míč končí mimo hrací plochu.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase.

79
    Hostující brankář bude po nepřesné akci rozehrávat od své branky.

79
    Wanderers to zkoušel po pravé straně, míč se snesl před branku, ale obrana v bílém si dokázala poradit.

77
    Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. V celkovém součtu vedou domácí 7:0 a je jasno, který tým postoupí.

75
    Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Ševčuk, přichází Mahmudov.

73
    Domácí fanoušci už začínají oslavovat postup další fáze předkola, Pjunik byl v tomto dvojzápase horším týmem.

72
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Jiménez.
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Diogo Jota.