Třinec – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Brno 2:1 (kon.) | Sokolov – Vlašim 2:1 (kon.)
Chrudim – Žižkov 0:3 (kon.) | Líšeň – Vyšehrad 0:0 (kon.) | Vítkovice – Prostějov 2:2 (kon.)
FK Baník Sokolov
2:1 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
cz Sobota 17.08.2019, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 5. kolo

Máme tu konec utkání, v něm bere Baník Sokolov zasloužené první tři body v tomto ročníku. Dnešní cestu za výhrou začal Baník v 10.minutě trefou z penalty, když se prosadil Glaser. První poločas tak Baník vyhrál 1:0 a do druhého poločasu tak šel s lepším pocitem.
    Ve druhém poločase se podařilo Baníku navýšit náskok na 2:0 a zdálo se být jasno, jenže ve 73. minutě vrátil Vlašim do zápasu Svoboda. Branku jsme už ale neviděli a zápas tak končí vítězstvím domácího celku 2:1. (12:11:20)

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Filip Blecha (FC Sellier & Bellot Vlašim).

90+1
    Brankář Bačkovský (Vlašim) nyní zamezil skvělým vyběhnutím brejku domácích.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Žlutou kartu dostává David Štípek (FK Baník Sokolov).

88
    Hra pokračuje, Vlašim vhazuje na své polovině.

87
    Po tvrdém faulu zůstává hráč domácích ležet na hřišti.

86
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Petr Průcha, přichází Ilja Šabanov.

84
    Výborný cent letět do vápna Vlašimi. Štursa ovšem míč špatně zpracoval a odkopávat se bude od branky.

82
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Adam Čihák.

82
    Střelu z výborné pozice Vlašimi sráží obránce Sokolova na rohový kop!

82

80
    Tvrdou střelu vyslal na Bačkovského Sokolov, ta šla ovšem doprostřed branky Vlašimi a tak jí brankář likviduje.

78
    Vlašim nyní nebyla daleko srovnání! Centrovaný míč hlavičkoval hostující hráč a naposlední chvíli ho obránce Sokolova odstřelil na rohový kop. Z rohového kopu už žádné nebezpečí nevzniklo a už zas útočí domácí.

77
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Lucas Dias, přichází Oskar Fotr.

76
    Žlutou kartu dostává Pavel Pilík (FC Sellier & Bellot Vlašim).

75
    Brankář Dvořák opět vystrašil své spoluhráče svou rozehrávkou, když jen trefil presujícího útočníka hostí.