Trnava – Trenčín 1:2 (kon.) | Senica – Ružomberok 2:2 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava 0:4 (kon.)
Žilina – Nitra 3:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Pohronie 0:0 (kon.)
FK Senica
2:2 (2:1)
MFK Ružomberok
Sobota 17.08.2019, 19:00 • FK Senica • Niké liga • 5. kolo

Senica viedla v prvom polčase po dvoch trefách Castaňedu 2:0, na konci duelu ale svieti na tabuli remízový stav. O deľbu bodov sa postarali Twardzik a Novotný. Posledné minúty navyše domáci dohrávali bez vylúčeného kapitána Diasa. Ružomberok si zo Senice berie domov bod po výsledku 2:2. (20:54:37)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:16.

90+3

90+3
    Dve štandardky po sebe pre Senicu, plynú posledné sekundy.

90+2
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Marko Totka, prichádza Tomáš Košút.

90+1
    Nervózny záver stretnutia, ešte je tu priestor aj pre jedno striedanie.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty.

90
    Na prelome minút fauloval Roberto Dias pri protiútoku Ružomberka na Novotného. Druhá žltá karta pre kapitána Senice, ten musí predčasne opustiť ihrisko.

88
    Ofsajdové postavenie zrušilo akciu Senice. V postavení mimo hru sa nachádzal Sulley.

87
    Útočný faul Ružomberčanov, smerujeme do samého záveru.

86
    Rohový kop sa dostal až ku Krčovi. Ten pálil ľavačkou len mimo pravej tyče.

85
    Senica aktívnejšia, ide po treťom góle.

84
    Boris Marhefka vykázal domáceho trénera Michala Šťastného na tribúnu. Boli tam veľké protesty po neodpískaní penalty po zákroku na Castaňedu.

83
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Adam Brenkus, prichádza Filip Hašek.

83
    Ján Maslo podľa rozhodcov čisto odzbrojil Castaňedu na malom vápne, toto vyvolalo veľké emócie na štadióne! Sulley pritom urobil veľkú robotu, toto bolo také na hrane.

82
    Samotný Novotný si teraz ideálne nespracoval loptu. Črtalo sa prečíslenie, napokon z toho nič nebolo.

81
    Desať minút do konca, v platnosti zostáva stav zo 65. minúty, kedy na 2:2 vyrovnával Novotný. Hostia chystajú striedanie.

80
    Rohový kop Senice veľa vzruchu nepriniesol, brankár hostí spacifikoval center na dva razy.

79
    Ivan Krajčirík bude v poriadku, senickí diváci ho už povzbudzujú k rozohrávke voľného kopu.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 19. Castaňeda (Addo), 31. Castaňeda – 45+2. Twardzik (pen.), 65. Novotný (Mojžiš)

Karty:   49. Krč (SEN), 59. Dias (SEN), 75. Baumgartner (SEN) – 29. Krajčirík (RUZ), 40. Takáč (RUZ), 45+3. Qose (RUZ)   90. Dias (SEN)

Nepremenená penalta: 31. Castaňeda (SEN), brankár Krajčirík zneškodnil

FK Senica: Taborda – Krč, Didiba, Dias (C), Klapan – El Moudane, Totka (90+2. Košút) – Addo, Yenne (71. Baumgartner), Ramirez (71. Sulley) – Castaňeda.
    Náhradníci: Vorel – Otrísal, Sulley, Baumgartner, Košút, Favaro Amaral.

MFK Ružomberok: Krajčirík – Čurma, Maslo, Twardzik, Mojžiš – Qose (46. Novotný), Brenkus (83. F. Hašek) – Kostadinov, Takáč, Regáli – Gerec.
    Náhradníci: Kohár – Bobček, Jonec, Novotný, F. Hašek, Zsigmund, Kojnok.

Rozhodca: Boris Marhefka – František Ferenc, Andrej Hrmo