Stuttgart – St. Pauli 2:1 (kon.) | Bielefeld – Aue 3:1 (kon.) | Wiesbaden – Hannover 0:3 (kon.)
DSC Arminia Bielefeld
3:1 (1:0)
FC Erzgebirge Aue
cz Sobota 17.08.2019, 13:00 • SchücoArena (Bielefeld) • 2. nemecká Bundesliga • 3. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:16. (14:52:08)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Arminie, která svého soupeře porazila poměrem 3:1. Druhý poločas byl z hlediska atraktivnosti celkem záživný, opět jsme sledovali vyrovnanou podívanou, která nabídla další tři branky. Arminia své vedení navýšila o jednu branku, nicméně soupeř výsledek přeci jenom dokázal zkorigovat. Poslední slovo si opět vzali domácí, jenž zužitkovali penaltu.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Philipp Zulechner (FC Erzgebirge Aue).

90+2
    Sledovali jsme ještě jedno autové vhazování, o které se postaral domácí Hartherz. Krátce po něm se domácí vydali na vlastní polovinu hrací plochy.

90+1
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Marcel Hartel, přichází Cebio Soukou.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Ještě budeme moci počítat s nastaveným časem.

88
    Napadající Zulechner si u postranní lajny pomohl nedovoleným způsobem, což pochopitelně uviděl také hlavní sudí, který nařídil volný kop pro domácí.
    86. Andreas VOGLSAMMER - 3:1

86
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    Domácí si berou dvoubrankové vedení zpět! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil ANDREAS VOGLSAMMER, který svůj pokus poslal přesně k pravé tyči.
    85. Penaltový zákrok.

85
    Je tu pokutový kop pro domácí!

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Bielefeld stále vede o jednu branku, koncovka tohoto souboje by tak mohla být ještě hodně zajímavá.

84
    Odpovědnost na sebe vzal středopolař Baumfart, který centroval do malého vápna. Vysoký centr netrefil nikdo ze spoluhráčů, naopak si ho našel Ortega.

83
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Stephan Salger.

83
    Hochscheidt se pokoušel probít k pokutovému území, avšak nakonec byl zezadu skolen k zemi. Aue tak bude zahrávat standardní situaci z dobré pozice.