Rheindorf Altach – Hartberg 3:3 (kon.) | Austria – Admira Wacker Mödling 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Rapid Viedeň 0:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
3:3 (0:3)
TSV Hartberg
cz Nedeľa 18.08.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakúska Bundesliga • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek již vše. Přeji pěkný večer a u dalšího textového sportovního přenosu opět na počtenou! (19:01:15)

Držení míče: 81 % : 19 %.
    Střely na branku: 7:4.
    Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 11:3.
    Ofsajdy: 4:4.
    Fauly: 12:13.

Máme za sebou velmi zajímavý zápas mezi rakouskými celky SC Rheindorf Altach a TSV Hartberg. První půle patřila hostujícímu útočníkovi Dariu Tadićovi, jenž vstřelil ze svých tří šancí tři góly. Druhá půle však byla naprosto odlišná. Domácí byli mnohem lepší na držení míče i v prvním poločase, ovšem až v tom druhém se začali také střelecky prosazovat. Vstřelili tři regulérní góly a dva neuznané z ofsajdu. Nakonec mohl přece jen zvítězit Hartberg, jenže Rajko Rep svou šanci nedokázal proměnit.

90+7

90+7
    Tutovou šanci na rozhodnutí zazdil hostující Rajko Rep, kterého spoluhráči vyslali do úniku po chybě soupeře. Rep se pokusil přelobovat gólmana, jeho pokus byl však velmi nepovedený!

90+5
    Nepřesné vhazování domácích na útočné polovině vyústilo ve zbytečný nedovolený zákrok.

90+4
    Další akci Altachu zastavují hosté taktickým faulem na Diabatého ve středovém kruhu.

90+3
    Nyní přišla střela ze slibné pozice za hranicí vápna. Pokus Jamniga však bohužel pro Altach přesný nebyl.

90+2
    Domácím vyrovnání nestačí, ženou se dokonce za vítězstvím. V posledních minutách jim však chybí přesnost a klid na kopačkách.

90+1
    Je tomu tak, hlavní rozhodčí totiž nastavuje hned sedm minut!

90
    Jeden z hostujících obránců s nachází v křeči. Utkání se nám proto možná ještě trochu protáhne.

89
    Další střelu z úhlu z pravé strany vápna si už Swete pohlídal a drží naději svého týmu alespoň na jeden bod.

88
    Zázrak v Altachu mohl být na světe, jenže již podruhé v zápase dosáhli domácí fotbalisté branky z ofsajdu!

87
    V druhé půli jsou totiž i v ofenzivě bezzubí. Centr z levého křídla po faulu soupeře byl hodně přetažený.

86
    Na hostujících fotbalistech je vidět, že už chtějí honem do kabiny. Fanoušci Altachu nyní vypískávali brankáře Sweteho, který dlouho váhal s rozehrávkou.

84
    Po dalším centru ze standardky se do míče opřel Diabaté, jeho rána z vápna byla ale zablokována!

83
    Berisha zahrával přímý kop ze střední vzdálenosti. Zeď překopl a mířil k levé tyči, brankář Swete byl ale tentokrát na správném místě včas.

82
    Žlutou kartu dostává Michael Huber (TSV Hartberg).

81
    Domácí zahrávali další rohový kop. pro centr od pravého praporku ze svého pohledu si vyskočil brankář Hartbergu.

Filip Krůza

Góly: 47. M. Berisha, 50. Oum Gouet, 76. Gebauer – 11. Tadić, 17. Tadić, 29. Tadić

Karty:   34. Luckeneder (HBG), 82. Huber (HBG)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 12:13.
    SC Rheindorf Altach: Kobras – Anderson, Thurnwald (34. Schreiner), Maak, Karić – Gebauer, Diakite, Oum Gouet, Meilinger (80. Jamnig) – Fischer – M. Berisha.
    Náhradníci: Duraković – Puschl, Nussbaumer, Schreiner, Jamnig, Casar, Pangop.

TSV Hartberg: Swete – Lienhart, Huber, Luckeneder, Obermüller – Kainz, Klem – Dossou (62. Rotter), Rep, Rakowitz (51. Heil) – Tadić (72. Ried).
    Náhradníci: Faist – Rasswalder, Gabbichler, Ostrák, Ried, Heil, Rotter.

Rozhodca: Kijas A.