New York RB – New England 1:1 (kon.) | Cincinnati – New York City 1:4 (kon.) | Columbus – Toronto 2:2 (kon.)
Montreal – Dallas 3:3 (kon.) | Chicago Fire – Philadelphia 2:0 (kon.) | Minnesota – Orlando City 1:1 (kon.)
Kansas City – San Jose 2:1 (kon.) | Houston – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | LA Galaxy – Seattle 2:2 (kon.)
Real Salt Lake – Los Angeles FC 0:2 (kon.) | Vancouver – DC United 1:0 (kon.)
Minnesota United FC
1:1 (0:0)
Orlando City
cz Nedeľa 18.08.2019, 02:00 • Allianz Field, Saint Paul • MLS

Minnesota dnes byla zejména během prvního poločasu výrazně lepším týmem a vytvořila si několik slibných brankových příležitostí, jenže Brian Rowe odchytal fantastický zápas a dvacet minut před koncem zápasu udeřil z penalty Nani, který předtím pokutový kop sám vybojoval. Vypadalo to na senzační vítězství Orlanda, jenže v nastaveném čase spasil domácí tým Minnesoty střídající Abu Danladi. Konečný výsledek nádherného utkání v St. Paul. Minnesota United 1 Orlando City 1. (04:06:18)

90+6
    90+6. VAR v akci! Ruce v pokutovém území předcházel ofsajd.

90+6
    Neskutečné drama vrcholí! Chase Gasper zahrál v šestnáctce rukou a bude to další penalta? Ne. Inkriminovanému okamžiku předcházel ofsajd.
    90+2. Abu DANLADI - 1:1

90+2
    Minnesota právě vstřelila branku!
    ABU DANLADI se dostal po dlouhém autovém vhazování k odraženému míči a z blízkosti ho nekompromisně napálil ke vzdálenější levé tyči!

90
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.
    Utkání mezi Minnesotou a Orlandem sleduje vyprodaný dům!

88
    Dnešní utkání sleduje 19738 diváků.

85
    Minnesota se vydala směrem vpřed na ose hřiště, jenže její útočné snažení nic kloudného nepřineslo.
    84. Akindele mohl rozhodnout, Vito Mannone ho ale vychytal!

84
    Akindele předvedl dlouhý sprint na pravém křídle a z úhlu napřáhl k prudké střele, kterou Vito Mannone skvělým zákrokem vyrazil mimo bránu!

83
    Minnesota mohla vystřelit na ose hřiště, jenže se rozhodla pro centr a následný míč byl odvrácen.

80
    Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát něco málo přes deset minut a Orlando dokázalo z minima vytěžit maximum, zatímco domácí doplácí na svou impotenci.

78
    Střídání v týmu Orlando City: ze hřiště odchází Will Johnson, přichází Carlos Ascues.

77
    Střídání v týmu Minnesota United FC: ze hřiště odchází Ethan Finlay, přichází Miguel Ibarra.

76
    Ján Greguš vypálil na ose hřiště ze střední vzdálenosti a jeho pokus o pořádný kus minul pravý horní roh brány.

74
    Minnesota se marně snaží otřepat z tvrdého úderu a v současné chvíli to vypadá, že dnes doma prohraje.
    70. NANI - 0:1

Tomáš Reiner

Góly: 90+2. Danladi – 70. Nani (pen.)

Karty:   32. Greguš (MNN), 63. Gasper (MNN), 70. Opara (MNN) – 57. Dwyer (ORL)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 13:2. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:6.
    Minnesota United FC: Mannone – Métanire, Opara, Boxall, Gasper – Dotson, Greguš – Finlay (77. Ibarra), Quintero, Molino (59. Lod) – Rodríguez (28. Danladi).
    Náhradníci: St. Clair – Kallman, Schüller, Lod, Ibarra, Danladi, Olum. Manažer: Adrian Heath.

Orlando City: Rowe – Smith, Sané, Jansson, Miller – Méndez, Nani, Johnson (78. Ascues) – Robinho (46. Pereyra), Dwyer (63. Akindele), Michel.
    Náhradníci: Ranjitsingh – O'Neill, De John, Ascues, Kljestan, Pereyra, Akindele. Manažer: James O’Connor.

Rozhodca: Jair Marrufo. Asistenti: Claudiu Badea, Chris Elliott. Čtvrtý rozhodčí: Allen Chapman. VAR: Edvin Jurisevic

Diváci: 19738