Astana – Borisov 3:0 (kon.) | Ararat-Armenia – Dudelange 2:1 (kon.) | FK Sūduva – Ferencvároš 0:0 (kon.)
Malmö – Bnei Yehuda 3:0 (kon.) | Razgrad – Maribor 0:0 (kon.) | Feyenoord – Be'er Sheva 3:0 (kon.)
Kodaň – Riga FC 3:1 (kon.) | AEK Atény – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Légia Varšava – Rangers 0:0 (kon.)
Alkmaar – Antverpy 1:1 (kon.) | Štrasburg – Frankfurt 1:0 (kon.) | Gent – Rijeka 2:1 (kon.)
Eindhoven – Limassol 3:0 (kon.) | FCSB – Guimarães 0:0 (kon.) | Linfield – Karabach 3:2 (kon.)
Celtic – Štokholm 2:0 (kon.) | Braga – S. Moskva 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Solún sk 1:0 (kon.)
Partizan – Molde 2:1 (kon.) | Espanyol – Zorja Luhansk 3:1 (kon.) | Turín – Wolverhampton 2:3 (kon.)
Partizan Belehrad
2:1 (1:1)
Molde FK
cz Štvrtok 22.08.2019, 21:00 • Stadion Partizana, Bělehrad • Európska liga (predkolá) • Play-off

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:7. (22:53:50)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Parizanu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. I druhý poločas nám přinesl hodně nezáživnou podívanou, většinu hry jsme sledovali boj ve středu hrací plochy, což svědčilo o vyrovnanosti tohoto zápasu. I přesto byl o něco aktivnější domácí celek, za což si rozhodující branku zasloužil, ta navíc přišla v poslední pětiminutovce.

90+4

90+3
    Domácí zadák se ještě pokoušel otřít míč o nohu protihráče, což se ale nepovedlo. Do konce nezbývá moc času, Craninx opět odkopával od branky.

90+2
    Proběhlo ještě jedno autové vhazování. Z levé strany se o něj postaral domácí Urošević, který posléze nasbíral cenné vteřinky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě můžeme počítat s nastaveným časem, odhadovat se dají tři minuty.

88
    S míčem si opět zahrál hostující brankář Craninx, který v tísni volil bleskový odkop na druhou stranu, kde si pro padající předmět v poklidu dokráčel Tošić.

85
    Máme za sebou něco málo přes osmdesát minut hry, domácí celek se před malým momentem dostal do vedení, což značí o něco lepší pozici do odvety.
    84. TOŠIĆ - 2:1

84
    Partizan právě vstřelil branku!
    Domácí celek se poprvé v utkání dostává do vedení! Partizan rozjel naprosto senzační kombinaci, která vedla až do pokutového území, kde si pro finální přihrávku seběhl ZORAN TOŠIĆ, kterému se povedlo zasunout míč do odkryté branky soupeře.

84
    Pavlović sympatickým způsobem vyvezl míč na druhou stranu, kde neměl podporu spoluhráčů. Mezitím se hráči Molde zatáhli hlouběji ke svému vápnu.

83
    Bolly se pokoušel natlačit do zakončení zpoza šestnáctky, avšak tam narazil na hustý blok protihráčů. Následně Forrenovi nevyšel pokus o centr.

82
    Na řadu přišla další standardní situace pro hráče Molde. Aursnes to zkoušel nebezpečnou nabídkou, po které hlavičkoval vedle branky obránce Forren.

81
    Do zajímavé šance se natlačil domácí Asano, který se zjevil zcela sám na malém vápně. Jeho zakončení přeletělo branku, Craninx tak nemusel zasahovat.

80
    Na opačné straně podnikl Partizan rychlý protiútok, který nebyl vyřešen zrovna nejlépe. Tošić se totiž nedostal přes prvního protihráče, jenž zasáhl čistě.

79
    K pokutovému území se dostal hostující Hussain, který se ještě pokoušel vzdušnou nahrávkou oslovit Ellingsena, jenž se ale k míči vůbec nedostal.

74
    Soumahovi se podařilo udržet míč proti přesile protihráčů, načež z obrany vystoupil Vujačić, který si u středového kruhu počínal nedovoleným způsobem.