Astana – Borisov 3:0 (kon.) | Ararat-Armenia – Dudelange 2:1 (kon.) | FK Sūduva – Ferencvároš 0:0 (kon.)
Malmö – Bnei Yehuda 3:0 (kon.) | Razgrad – Maribor 0:0 (kon.) | Feyenoord – Be'er Sheva 3:0 (kon.)
Kodaň – Riga FC 3:1 (kon.) | AEK Atény – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Légia Varšava – Rangers 0:0 (kon.)
Alkmaar – Antverpy 1:1 (kon.) | Štrasburg – Frankfurt 1:0 (kon.) | Gent – Rijeka 2:1 (kon.)
Eindhoven – Limassol 3:0 (kon.) | FCSB – Guimarães 0:0 (kon.) | Linfield – Karabach 3:2 (kon.)
Celtic – Štokholm 2:0 (kon.) | Braga – S. Moskva 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Solún sk 1:0 (kon.)
Partizan – Molde 2:1 (kon.) | Espanyol – Zorja Luhansk 3:1 (kon.) | Turín – Wolverhampton 2:3 (kon.)
RCD Espanyol Barcelona
3:1 (0:1)
FK Zorja Luhansk
cz Štvrtok 22.08.2019, 21:00 • RCDE Stadium, Barcelona • Európska liga (predkolá) • Play-off

Máme za sebou utkání čtvrtého předkola Evropské ligy, v němž Espanyol potvrdil roli favorita a ukrajinskou Zorju na domácím hřišti porazil 3:1. První poločas ale patřil hostům, kteří se v 38. minutě dokonce dostali do vedení, když dobře provedený brejk zužitkoval Vladyslav Kočergin. Espanyol našel odpověď až v 58. minutě, to se hlavičkou z bezprostřední blízkosti prosadil Facundo Ferreyra. Obrat mohl být dokonán v 76. minutě, Granero ovšem penaltu neproměnil. Nemusel ale smutnit, neboť o tři minuty později se prosadil po parádním pasu Dardera pravý bek Javi López. A za malý okamžik bylo ještě veseleji, na konečných 3:1 upravil precizně umístěnou technickou ranou střídající Matías Vargas. Španělský celek tak nakonec půjde do odvety s komfortním náskokem, ačkoli to tak po dlouhou dobu vůbec nevypadalo.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (23:01:09)

90+4

90+3
    Poslední šanci utkání se pokusil založit dlouhým nákopem Ledněv, míč si však stáhl pro sebe nikým neatakovaný Marmol.

90+2
    V posledních minutách španělský tým polevil směrem dopředu, spokojí se s dvoubrankovým vítězstvím.

90+1
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Dmytro Ivanisenia, přichází Levan Arveladze.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89
    Míče si alespoň na malou chvíli užil i Diego López, jenž je v druhé půle skoro bez práce. Nyní sebral zkažený centr Ledněva.

88
    Povedený centr Sáncheze si našel Vargas, Argentinec ale hlavičkoval přímo do rukavic připraveného Ševčenka.

87
    Z levé strany si navedl balón na střelu stoper Caleto. Nepovedenou ranou pouze ukázal, že zakončování rozhodně není v jeho popisu práce.

86
    Po dlouhé době se k míči dostala i Zorha, ovšem dlouhý pas Tymčyka nechal Sánchez doběhnout do autu.

85
    Espanyol se žene za dalšími brankami. Na hranici penalty se už už chystal k zakončení Wu Lei, nedokázal si ale dobže zpracovat balón.

84
    Sebevědomí hostujících fotbalistů kleslo na bod mrazu. Hráči Zorji v posledních minutách vůbec nestíhají zběsilému tempu soupeře.

83
    V táboře domácích je rázem skvělá nálada. Kdo by to byl před maloým okamžikem řekl, v době kdy Granero za nerozhodného stavu neproměnil penaltu.
    81. Matías VARGAS - 3:1

81
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Druhý úder během dvou minut! MATÍAS VARGAS do vápna obržel nahrávku od Wu Leie. Argentinec vzápětí udělal kličku do protipohybu obránce a technickou ranou na zadní tyč trefil náramně pravý horní roh, brankář se za míčem pouze ohlédl.

80
    Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Joel Abu Hanna, přichází Maksym Bilyj.
    79. Javi LÓPEZ - 2:1

79
    Obrat Espanyolu je na světě! Darder parádním pasem našel za obranu nabíhajícího JAVIHO LÓPEZE, jenž měl dost času namířit propálit tentokráte bezmocného Ševčenka.