Norwich – Chelsea 2:3 (kon.) | Brighton – Southampton 0:2 (kon.) | Manchester United – Crystal Palace 1:2 (kon.)
Sheffield Utd. – Leicester 1:2 (kon.) | Watford – West Ham 1:3 (kon.) | Liverpool – Arsenal 3:1 (kon.)
Liverpool FC
3:1 (1:0)
Arsenal FC
Sobota 24.08.2019, 18:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 3. kolo

Druhý polčas v Liverpoole ešte ponúkol presné zásahy, keď sa domáci futbalisti dostali postupune do vedenia 3:0 a celé stretnutie sa tak už len dohrávalo. Oba góly domácich v druhom polčase strelil Salah, za hostí už len korigoval potom Torreira, ktorého presný zásah prišiel neskoro.

Šláger tretieho kola anglickej Premier League tak ovládli domáci, ktorí získavajú všetky tri body a udržia sa na čele tabuľky. S týmto konštatovaním sa už lúčim a prajem pekný zvyšok večera. Za pozornosť ďakuje Miroslav Revaj. (20:29:50)

90+4

90+3
    Žltú kartu dostáva Virgil van Dijk (Liverpool FC).

90+1
    Druhý polčas sa predlžuje o 4 minúty!

90
    Dnešné stretnutie sleduje 53 298 divákov.

89
    Lacazette sa ocitol len v ofsajde a tak v útoku svojho tímu pokračovať nemohol.

88
    Gól hosťujúceho celku už zrejme prišiel neskoro, ale predsa len si ešte domáci musia dať pozor na každú jednu chybu.

86
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Roberto Firmino, prichádza Adam Lallana.

86
    Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Matteo Guendouzi, prichádza Henrich Mchitarjan.
    85. Lucas Torreira (ARS) - 3:1

85
    Arsenal FC dal gól!
    LUCAS TORREIRA je tým správnym žolíkom z lavičky, keď si lopta prebral pred pokutovým územím a presne umeistnenou strelou upravuje na 3:1!

83
    Firmino sa nedokázal presadiť individuálne, lopta sa tak vracia na kopačky hosťujúceho celku.

82
    Arsenal získal priamy kop, ktorý však zle rozohral a tak sme opäť nič prevratného nevideli.

81
    Už dlhšiu dobu sme nič zaujímavého nevideli, zrejeme sa tak už toto stretnutie bude len dohrávať.

80
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia na Anfield Road. Liverpool by mal už pohodlne toto stretnutie dotiahnúť do zdárneho konca, musíme si však počkať na konečnú podobu výsledku.

78
    Na ihrisko sa dostáva v domácom drese Alex Oxlade-Chamberlain. Ten pôspbil aj v drese Arsenalu, takže toto stretnutie má pre neho špeciálnu príchuť.

77
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Sadio Mané, prichádza Alex Oxlade-Chamberlain.