Augsburg – Union Berlín 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Leverkusen 1:3 (kon.) | Hoffenheim – Brémy 3:2 (kon.)
Mainz – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | Paderborn – Freiburg 1:3 (kon.) | Schalke – Bayern 0:3 (kon.)
1. FSV Mainz 05
1:3 (1:1)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 24.08.2019, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (17:30:26)

Dnešní utkání je u konce! Mönchengladbach nakonec bere všechny tři body, protože dokázal rozhodnout utkání během dvou minut v druhém poločase. Nejprve se v 77. minutě trefil Plea a následně v 79. minutě na dvoubrankový rozdíl navýšil Embolo.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:14.

90+4

90+3
    Domácí se ještě snaží o snížení skóre, ale hosté si situaci hlídají a do větší šancí Mohuč nepouštějí.

90+2
    Ke střele ze střední vzdálenosti se dostal Plea, ale brankář Muller pohotově zakročil a míč vyrazil.

90+1
    Hlavní arbitr utkání nastavuje v druhém poločase čtyři minuty!

90
    Utkání se blíží do samého konce, hosté si dnes nejspíše odvezou z Mohuče tři body.

89
    Žlutou kartu dostává Christoph Kramer (Borussia Mönchengladbach).

87
    Domácí po faulu za žlutou kartu rozehrávali standardní situaci, po které se k hlavičce ve vápně dostal jeden z domácích útočníku, který hlavičkoval k pravé tyči, kde pohotově skvělým zákrokem zasáhl gólman Sommer.

86
    Žlutou kartu dostává Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach).

85
    Domácí Mohuč se tedy v poslední okamžicích snaží pouze nakopávat na útočníky, kteří by ještě brankou mohli zdramatizovat utkání.

83
    Hosté tak během několika minut možná rozhodli utkání, které doposud vypadalo, že skončí remízou.

82
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Pierre Malong, přichází Jonathan Burkardt.

81
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Fabian Johnson, přichází Christoph Kramer.
    80. Breel EMBOLO - 1:3

80
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Hosté vedou již o dvě branky! Po přihrávce se ke střele ve vápně dostal BREEL EMBOLO, jeho střelu sice brankář těčoval, ale nedokázal vytěsnit z branky, a tak Embolo vsítil svůj první gól v této sezóně. Asistence: Pléa.