Slovan Bratislava U21 – Dubnica 0:2 (kon.) | Košice – Žilina B 1:0 (kon.) | Púchov – Petržalka 1:1 (kon.)
Poprad – KFC Komárno 2:0 (kon.) | Skalica – L. Mikuláš 1:1 (kon.)

90
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Kotora, prichádza Janec.

84
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Popović, prichádza Pospíšil.

77
    Žltú kartu dostáva Patrik Gábriš (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

76
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Václavik.

73
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Mášik, prichádza Šebesta.

71
    Žltú kartu dostáva Dávid Krčík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

63
    Žltú kartu dostáva Ivan Kotora (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

52
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    O vyrovnanie sa postaral hosťujúci ĽUBOSLAV LAURA. 1:1.

51
    Hostia otočili hru na druhú stranu ihriska, ale loptu do pokutového územia nedostali, dobre zapracoval Tomovič.

48
    Gábriš sa musel poriadne natiahnuť, loptu však napokon skrotil.

46
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Lukáč, prichádza Bartoš.

46
    Začal sa druhý polčas.

Skalica bola celý prvý polčas aktívnejšia, podarilo sa jej premeniť jednu šancu a zaslúžene vyhráva. V 13. minúte otváral skóre Haša.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45+1
    Tomovič zakombinoval s Hašom, ten bol vo vnútri 16-tky odzbrojený a pozor si musel dať Hlavatovič v defenzíve. O malú chvíľu strieľal Haša, trafil bočnú sieť.

45
    Prvý polčas sa dohrávajú Skaličania s loptou na kopačkách. Hrať sa bude ešte 1 minúta.

44
    Opiela poslal nepríjemný center pred bránu Gábriša, Blažek hlavičkoval mimo brány.

43
    Faul Kotoru na Frimmela pri skalickej bránke,domáci môžu vyraziť do ďalšieho útoku, sú aktívnejší.