Alavés – Espanyol 0:0 (kon.) | Mallorca – Sociedad 0:1 (kon.) | Leganés – Atlético Madrid 0:1 (kon.)
Barcelona – Real Betis 5:2 (kon.)
Deportivo Alavés
0:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Nedeľa 25.08.2019, 17:00Španielska LaLiga • 2. kolo

Zápas s minimálnym počtom veľkých šancí a zaslúžená remíza na oboch stranách. Takto by sa dal opísať zápas jednou vetou. Prvý polčas boli pri lopte častejšie hráči Espanyolu a pribúdajúcimi minútami sa do zápasu dostávali aj domáci. Najväčšie šance na gól prišli v závere. Diego López (Espanyol) ukázal, že sa sústredil na zápas aj v posledných minútach a nenechal súpera skórovať. Ja vám ďakujem za pozornosť a prejem pekný zvyšok dňa. (19:01:41)

90+3
    90+2. Diego López (ESB)
    90+2. Bernardo Sainz Gallo (DAL)

90+2
    Rodrigo Ely (Alavés) sa dostal k centrovanej lopte do šestnástky a zo strednej vzdialenosti zakončil. Diego López sa ukázal v najlepšom svetle a loptu na čiare vyrazil.

90+1
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Sébastien Corchia, prichádza Javi López.

90
    Rozhodca pridal druhému polčasu 3 minúty.

88
    Po chvíľke je Joselu (Alavés) opäť na nohách a hra môže pokračovať. Rozhodcovskú loptu hráči domácich férovo odovzdali súperovi.

87
    Joselu (Alavés) dostal nepríjemný zásah do nohy a rozhodca prerušuje hru aby skontroloval jeho zdravotný stav.

86
    Aleix Vidal (Alavés) vysunul na ľavé krídlo rýchleho Adriána Marína, ktorý z uhlu okamžite zakončil. Jeho pokus ľahko zneškodnil Diego López.

85
    Dídac Vilà (Espanyol) rozohral štandardku hostí na krátko a Espanyol bude začínať akciu ďaleko od brány súpera.

84
    Matías Vargas (Espanyol) si v súboji o loptu Wakasa podržal príliš dlho a rozhodca prerušil hru. Rozohrávať bude Alavés.

83
    Žltú kartu dostáva Aleix Vidal (Deportivo Alavés).

82
    Aleix Vidal (Alavés) je zo zápasu veľmi frustrovaný čo sa prejavuje na jeho hernom výkone, ktorý vôbec nie je ideálny.

81
    Aleix Vidal (Alavés) opäť v súboji, po ktorom ostal ležať na zemi. Rozhodca hru neprerušil a hráč domácich sa rozčuluje čoraz častejšie.

80
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Lucas Pérez, prichádza Pere Pons.

79
    Rubén Duarte (Alavés) a Marc Roca (Espanyol) sa nepríjemne zrazili nohami a ostávajú ležať na zemi. Hra je prerušená.

78
    Hra sa prelieva medzi šestnástkami a ani jeden z tímov si nevie vypracovať príležitosť, z ktorej by viac ohrozili súpera.