Bayern – Mainz 6:1 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnom 1:2 (kon.) | Leverkusen – Hoffenheim 0:0 (kon.)
Schalke – Hertha 3:0 (kon.) | Wolfsburg – Paderborn 1:1 (kon.) | Union Berlín – Dortmund 3:1 (kon.)
FC Schalke 04
3:0 (1:0)
Hertha BSC
Sobota 31.08.2019, 15:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Nemecká Bundesliga • 3. kolo
    85. Jonjoe Kenny (SCH) - 3:0

85
    Schalke 04 dalo gól!
    A o osude tohto zápasu je definitívne rozhodnuté! Toto bol vydarený útok zo strany domácich, v pokutovom území dostal presnú prihrávku úplne voľný JONJOE KENNY a ten presnou strelou prekonáva súperovho brankára – 3:0!
    48. Karim Rekik (SCH) - 2:0

48
    Výborný vstup domácich do druhého polčasu, krátko po jeho začatí navyšujú svoje vedenie na dva góly! Burgstaller krásne oklamal obranu hostí, dostal sa s loptou až pred bránu súpera, presnou strelou prekonal
    Jarstein, ale lopte do vlastnej sieti dopomohol KARIM REKIK – 0:2! Je tu tak druhý vlastný gól hostí a tak stále žiadny z domácich futbalistov v novej sezóne neskóroval!
    38. Niklas Stark (SCH) - 1:0

38
    Predsa len sme sa ešte v prvom polčase dočkali úvodného presného zásahu, do vedenia idú domáci! Schalke sa konečne podarilo vsietiť prvý gól v novej sezóne, ale nepodarilo sa to žiadnemu domácemu futbalistovi, ale vlastný gól za hostí si strelil NIKLAS STARK, ktorý si nešťastne zrazil loptu pri prihrávke od Caligiuri do vlastnej siete – 1:0!