Veľké Lovce – Nitra 0:7 (kon.) | Martin – Ružomberok 0:2 (kon.) | Pezinok – Senica 0:6 (kon.)
TU Košice – Michalovce 1:1 (4:3 po pen.) | Šalková – Trenčín 1:5 (kon.)
PŠC Pezinok
0:6 (0:4)
FK Senica
Utorok 10.09.2019, 16:00 • Štadión PŠC Pezinok • Slovenský pohár - Slovnaft cup

80
    Senica dala gól!
    V závere tejto desaťminútovky skórujú Seničania aj po šiestykrát. Na 6:0 zvýšil striedajúci SAMSON OLANREWAJU AKINYOOLA.

77
    Striedanie v tíme PŠC Pezinok: z ihriska odchádza Filip Verdun, prichádza Adam Majo.

65
    Striedanie v tíme PŠC Pezinok: z ihriska odchádza Denis Tábora, prichádza Matúš Heriban.

61
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Frank Andersson Castaneda Velez, prichádza Samson Olanrewaju Akinyoola.

55
    Striedanie v tíme PŠC Pezinok: z ihriska odchádza Andrej Valient, prichádza Patrik Dugovič.

53
    Favorit pokračuje v nastolenom trende z prvého dejstva a pridáva ďalší zásah do čierneho. Do streleckej listiny sa zapísal i GUSTAVO CASCARDO DE ASSIS.

46
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Sofian Yanis El Moudane, prichádza Madison Araujo Costa.
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Marko Totka, prichádza Denis Baumgartner.

45
    Ale napriek tomu stíhajú hostia ešte udrieť a poisťujú si náskok pred prestávkou. SADAM SULLEY je ako prvý z hráčov po tomto góle najbližšie k hattricku.

40
    A na začiatku tejto minúty svoj postup Seničania definitívne potvrdili. Máme tu rozdiel triedy ešte pred polčasom, Pezinok bez šance na zmazanie tohto manka. Presadil sa i ďalší legionár, je ním FRANK ANDERSSON CASTANEDA VELEZ.

37
    Nedáš-dostaneš! Fortunaligista neinkasoval a sám udrel. V tejto chvíli je tak s veľkou pravdepodobnosťou rozhodnuté o postupujúcom. Na 0:2 z pohľadu hostí upravuje SADAM SULLEY.

4
    Favorit sa bleskurýchlo ujíma vedenia v dueli! Skvelý štart pre Senicu, ktorá dnes, na rozdiel od predošlého kola, pokorila súperovu defenzívu už po 4 minútach. Autorom gólu je LUIS ALEJANDRO RAMIREZ LOPEZ.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 4. Ramirez, 37. Sulley, 40. Castaňeda, 45. Sulley, 53. Cascardo, 80. Samson

Střely na branku: 1:7. Rohy: 7:4.
    PŠC Pezinok: Švábek – Kosterec, Hujbert, A. Valient, Tábora, Medviď, Hronec, Pavúk, J. Valient, Hulák (C), Verdun
    Náhradníci: Maluniak – Majo, Dugovič, Wurst, Masaryk, Heriban

FK Senica: Vorel – Cascardo, Dias, Favaro, Didiba, El Moudane, Totka, Ramirez, Cvek, Castaňeda, Sulley
    Náhradníci: Taborda – Klapan, Madison, Baumgartner, Samson, Košút

Rozhodca: Jozef Pavlík – František Ferenc, Tomáš Straka