Kazachstan – Izrael 1:2 (kon.) | Severné Macedónsko – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Grécko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Poľsko – Estonsko 4:0 (kon.) | Fínsko – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Írsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Luxembursko 5:0 (kon.) | Azerbajdžan – Gruzínsko 0:3 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bielorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Holandsko – Cyprus 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španielsko – Čierna Hora 2:0 (kon.) | Chorvátsko – Škótsko 1:2 (kon.) | Wales – Nemecko 1:5 (kon.)
Belgicko – Bosna 0:0 (kon.)
koniec
Grécko
1:0 (0:0)
Litva
cz Utorok 10.09.2019, 16:30 • Kallithea, Atény • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 4
Predzápasové kurzy: 1.17 6.72 16.0
     
    90+1
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Balogiannis, přichází Ioannis Foivos Botos.
     
    89
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Domantas Antanavičius, přichází Matas Ramanauskas.
     
    86
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Edgaras Dubickas, přichází Edvinas Kloniūnas.
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Titas Milašius, přichází Segej Amirzian.
     
    81
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Giannis Bouzoukis, přichází Nemania Milogevits.
     
    74
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Eligujus Jankauskas, přichází Matas Varejka.
     
    55
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Antonis Gaitanidis, přichází Georgios Ntaviotis.
     
    46
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Anargyros Kampetsis, přichází Anastasios Douvikas.

    Lukáš Mihal

    Góly: 80. Bouzoukis (Limnios)

    Karty:   30. Evangelou (GRE), 58. Retsos (GRE) – 71. Jankauskas (LIT)


    Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 16:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:20.
    Grécko: Siampanis – Natsos, Evangelou, Dimitriou, Katranis – Balogiannis (90+1. Botos), Retsos (C), Bouzoukis (81. Milogevits) – Gaitanidis (55. Ntaviotis), Kampetsis (46. Douvikas), Limnios.
    Náhradníci: Stergiakis – Nikolaou, Douvikas, Tsingaras, Ntaviotis, Botos, Milogevits, Apostolakis, Lyratzis.

    Litva: Krapikas (C) – Uzėla, Armalas, Šatkus, Stočkūnas – Šešplaukis, Antanavičius (89. Ramamauskas), Jankauskas (74. Varejka), Mėgelaitis, Milašius (86. Amirzian) – Dubickas (86. Kloniūnas).
    Náhradníci: Šiaulys – Amirzian, Levšin, Banevičius, Ramanauskas, Širvys, Kloniūnas, Dolžnikov, Varejka.

    Rozhodca: Kasumi – Zeqiri, Sekiraqa (všichni KOS)