Prešov – Poprad 0:2 (kon.) | Šarišské Michaľany – Košice 0:2 (kon.) | Krásno nad Kysucou – Trnava 0:4 (kon.)
Belá – Sereď 0:10 (kon.)
OFK Šarišské Michaľany
0:2 (0:1)
FC Košice
Streda 11.09.2019, 16:00 • Za Torysou • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Košičania postupujú do 4. kola vďaka gólom Leška a Ristovskiho, Šarišské Michaľany nedokázali vyše polčasovú výhodu po vylúčení Radovanovića pretaviť ani do čestného zásahu. (17:54:39)

90
    Plynú posledné sekundy, uvidíme, či sa za takéhoto stavu bude nadstavovať viac, ako jedna minúta.

89
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Kamil Karaš, prichádza Ervín Matta.

88
    Aj toto košická defenzíva zvládla, je prakticky dobojované.

87
    Ešte pozor. Štandardka pre Šarišské Michaľany z ľavej strany.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 500 divákov.

86
    Hostia držia loptu na vlastnom území a nikam sa neponáhľajú.

85
    Giertl predviedol päť minút pred koncom dôležitý zákrok. Košice naďalej vedú o dva góly a sú čoraz bližšie k postupu.

85
    Štatistiky na konci 84. minúty:

Strely na bránu – 1:5.
    Fauly – 7:14.

83
    Striedanie v tíme OFK Šarišské Michaľany: z ihriska odchádza Ivan Petruk, prichádza Adam Neščivera.
    Striedanie v tíme OFK Šarišské Michaľany: z ihriska odchádza Tomáš Mikluš, prichádza Marek Boňko.

83
    Šarišania sa držia na polovici súpera, zároveň je to ale ďaleko od jeho pokutového územia.

82
    Ubehla ďalšia minúta a Michaľany bezo streleckého pokusu na bránu Giertla.

80
    Košice blízko k postupu, no stále je pred nami ešte záverečná desaťminútovka. Zdramatizujú ju domáci?