Düsseldorf – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
1:1 (1:1)
VfL Wolfsburg
cz Piatok 13.09.2019, 20:30 • Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf • Nemecká Bundesliga • 4. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:26:43)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:14.

Je konec. Fortuna Düsseldorf remizovala v domácím prostředí s VfL Wolfsburg 1:1. Už v 17. minutě poslal domácí celek do vedení Niko Gießelmann. Ovšem ve 29. minutě srovnal Weghorst. Posléze ale k vidění nebyla nějaká větší šance. Druhá polovina zápasu nebyla příliš atraktivní a první větší šance jsme se dočkali až v 86. minutě, ovšem domácí brankář Steffen předvedl skvělý zákrok. V nastavení ještě Düsseldorf získal přímý kop z dobré pozice, ale branku nepřinesl.

90+4

90+4
    Nakonec se exekuce přímého kopu ujal Lewis Baker, ale jeho rána trefila pouze protihráče v postavené zdi.

90+3
    Felix Klaus poslal Lewise Bakera k zemi na hranici vápna a následuje tak přímý kop Düsseldorfu ze skvělé pozice!

90+2
    Posléze se ale nedovoleného zákroku dopustil také William, který poslal k zemi Karamana a následuje přímý kop Fortuny.

90+1
    Adam Bodzek se provinil dalším faulem ve středu hrací plochy a u balónu je tak opět Wolfsburg.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Joao Victor.

89
    Kasim Nuhu nakopl zezadu lýtko Josipa Brekala a Wolfsburg tak bude mít k dispozici volný kop.

88
    Po centru z rohu se sice dostali k míči domácí hráči, kteří se vydali do brejku, ale ten zradila nepřesná přihrávka.

87
    Následný rohový kop hostů nic velkého nepřinesl a následuje tak další.

86
    Do velké šance se tentokrát dostali hosté, ale střela útočníka Wolfsburgu skončil na noze brankáře Steffena, který jí tak vyrazil do zámezí.

86
    Matthias Zimmermann skluzem poslal soupeře k zemi a sudí odpískal faul, ovšem žlutou kartu za tento zákrok zezadu nevytáhl.

85
    Momentálně to je ale Düsseldorf, který chce rozhodnout zápas ve svůj prospěch a snaží se něco vymyslet.

84
    Kevin Hagemann sice dostal přihrávku na levé straně, ale posléze si míč příliš předkopl, čehož využil William, který mu ho odebral.

83
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Kaan Ayhan, přichází Kasim Nuhu.

82
    Posléze se ale k míči opět dostali hosté a centr z pravé strany letěl do vápna, kde se dostal do zakončení hlavou Wout Weghorst, ovšem jeho pokus byl nepřesný.