Real Madrid – Levante 3:2 (kon.) | Leganés – Villarreal 0:3 (kon.) | Sociedad – Atlético Madrid 2:0 (kon.)
Barcelona – Valencia 5:2 (kon.)
Real Madrid
3:2 (3:0)
Levante UD
cz Sobota 14.09.2019, 13:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španielska LaLiga • 4. kolo
    77. Gonzalo MELERO - 3:2

77
    Levante právě vstřelilo branku!
    Real sice i ve druhém poločase útočí, ale branka padají do sítě Thibauta Courtoise. Po rozehrávce rohového kopu se dostal do zakončení na zadní tyči střídající GONZALO MELERO, který už neměl problém z blízkosti překonat belgického gólmana.
    50. Borja MAYORAL - 3:1

50
    Levante zničehonic snižuje ztrátu! Z levé strany přilétl přízemní centr do pokutového území Realu, Campaňa ještě na míč nedosáhl, ale následně osamocený BORJA MAYORAL už dokázal z prvního doteku překonal Courtoise.
    42. CASEMIRO - 3:0

42
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Real přidává ještě v prvním poločase třetí branku! Po souhře na pravé straně Carvajala s Viníciusem se dostal do netradičního náběhu do pokutového území zcela osamocený CASEMIRO. I defenzivní záložník ale ukázal, že umí proměnit stoprocentní šanci a snadno překonal Fernándeze.
    32. Karim BENZEMA - 2:0

32
    Domácí se radují z druhého zásahu! KARIM BENZEMA sice prohrál hlavičkový souboj s Postigem, ale míč se odrazil k Rodríguezovi, který vybídl francouzského snajpra k postupu do vápna a Benzema si už věděl rady se situací jeden na jednoho.
    27. Karim BENZEMA - 1:0

27
    Real Madrid jde zaslouženě do vedení! Posledních několik minut patřilo jednoznačně domácím. Na pravém kraji se uvolnil k centru Carvajal, KARIM BENZEMA si našel místo mezi stopery a parádní hlavičkou překonal Fernándeze, který zůstal stát na brankové čáře.

Vít Schück

Góly: 27. Benzema (Carvajal), 32. Benzema (James Rodríguez), 42. Casemiro (Vinícius Júnior) – 50. B. Mayoral (C. Clerc), 77. Melero

Karty:   30. Casemiro (REA), 41. L. Vázquez (REA) – 80. Vezo (LVN), 90+1. C. Clerc (LVN)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:10.
    Real Madrid: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C) (63. Militao), Marcelo – James Rodríguez, Casemiro (62. E. Hazard), Kroos – L. Vázquez, Benzema (84. Jović), Vinícius Júnior.
    Náhradníci: Aréola – Jović, Nacho Fernández, E. Hazard, Militao, F. Mendy.

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Vezo, Ó. Duarte (69. Melero), Postigo, C. Clerc – Rochina (69. Martí), N. Vukčević (57. E. Bardhi), Campaña, Morales (C) – B. Mayoral.
    Náhradníci: Olazábal – E. Bardhi, Coke, León, Martí, Cabaco, Melero.

Rozhodca: De Burgos – Díaz, Núňez