KFC Komárno – Košice 0:0 (kon.) | B. Bystrica – L. Mikuláš 2:1 (kon.) | Dubnica – Skalica 2:1 (kon.)
Bardejov – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.) | Podbrezová – Trebišov 3:0 (kon.)
FK Dubnica
2:1 (1:0)
MFK Skalica
Sobota 14.09.2019, 16:00MONACObet liga • 9. kolo

Skóre otvoril v 15. minúte Vujošević, vyrovnával v 53. minúte Blažek. O víťazný gól sa v 86. minúte postaral Štefánek, ktorý premenil pokutový kop. Dubnica si dnešným víťazstvom ešte viac upevňuje vedúcu pozíciu. (17:53:39)

90+4

90+4
    V šestnástke je už aj Junas. Dubnica roh odvrátila na ďalší roh z druhej strany.

90+3
    Junasov dlhý nákop našiel Blažeka, ešte Šebesta centruje a získava rohový kop.

90+2
    Beží nadstavený čas, hrá sa v strede poľa.

90
    Center smeroval na Dávidíka, ten na neho hlavou tesne nedosiahol.

90
    Žltú kartu dostáva Blažek (MFK Skalica).

89
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Popović, prichádza Pospíšil.

89
    Hlavatovič bol faulovaný, Skalica získava zaujímavý priamy kop.

88
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Janco, prichádza Hundák.

87
    Strela Milotu spoza šestnástky z prvej bola nepresná, Digaňa zasahovať nemusel.

86
    Dubnica dala gól!
    ROBERT ŠTEFÁNEK loptu kopol prudko k pravej žrdi a posiela svoj tím do vedenia! Junas si vybral opačnú stranu.

84
    Červenú kartu dostáva Frimmel (MFK Skalica).

84
    Dávidík bol v šestnástke stiahnutý k zemi a pre svoj tím vybojoval pokutový kop!

82
    Opiela sa dlho zdvíhal zo zeme po faule, ale bude v poriadku.

81
    Exekútorom bol Haša, ktorý však loptu napálil len do múru.

79
    Ale pozor! Na hranici šestnástky padá Šebesta, zaznel hvizd hlavného rozhodcu, ale bude to "len" priamy kop, nie penalta, akoby si Skaličania želali.

78
    V hre sa pokračuje, zatiaľ to vyzerá, akoby oba tímy boli spokojné s remízou. Uvidíme však, čo nás ešte v závere zápasu čaká.

74
    Pleva poslal center na päťku, kde sa však dvaja hráči zrazili v súboji a sú ošetrovaní, jedná sa o Kuzmu a Popovića.

73
    Dubnica roztiahla hru, nasledovala prihrávka na krídlo, odkiaľ centroval Dávidík a Popović si takmer hlavou dal vlastný gól, Junas bol však pozorný.

72
    Kuzma vymyslel prefíkanú prihrávku do šestnástky na Dávidíka, ktorý sa však sám vytlačil zo streleckej pozície.

71
    Mášik bol pozorný v defenzíve a nedovolil súperovi odcentrovať.

70
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Vujošević, prichádza Levai.

69
    Skalica veľmi zle zahrala štandardku, prihrala len na dubnické kopačky, z čoho rezutoval protiútok domácich, ale nebol nijako nebezpečný.

67
    Skaličania sú v držaní lopty, Hlavatovič sa rozhodol ísť sám, ale loptu stratil. Dubničania však rýchlo odovzdali loptu súperovi, Jancov nákop skončil u Junasa.

66
    Nagyov center na Blažeka, ale Blažek mieril vysoko nad.

65
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Čurik, prichádza Dávidík.

64
    Hostia zahrávali priamy kop, Opiela poslal center na hranicu šestnástky, Milota sa dostal do hlavičkového zakončenia, ale nemieril medzi tri žrde.

64
    Žltú kartu dostáva Pleva (FK Dubnica).

62
    Dlhý pas dopredu na nabiehajúceho hráča Dubnice úspech neslávil, loptu má Skalica.

60
    Center hostí končí v náručí Digaňu, ktorý ihneď rozohráva. Dubnica otáča hru na druhú stranu a bude vhadzovať.

58
    Žltú kartu dostáva Čurik (FK Dubnica).

57
    Momentálne sa hrá na skalickej polovici, prišiel aj center do ich šestnástky, po odvrátení nasleduje rohový kop.

56
    Pleva prihral na ľavú stranu Jancovi, ktorému nedovolil odcentrovať Nagy. Junas pošle loptu späť do hry.

55
    Skaličania dostali krídla a ženú sa dopredu. V akcii bol Blažek, aj Frimmel si nabiehal, napokon z toho bude len odkop od Digaňovej brány.

53
    Skalica dala gól!
    Nagyov center na zadnú žrď našiel hlavu FILIPA BLAŽEKA, ktorý presnou prudkou hlavičkou rozvlnil sieť a vyrovnáva na 1:1!

52
    Otváral sa priestor pre hráča Dubnice, no Junas dobre čítal hru, vybehol z brány včas a loptu odkopol.

51
    Dlhý pas na Frimmela, ktorý poslal prudkú prihrávku do šestnástky, no Šebesta na ňu tesne nedočiahol!

50
    Digaňa rozohráva, Milota bol v stredovom kruhu faulovaný, Skalica je pri lopte a snaží sa niečo vymyslieť.

49
    Opiela poslal prihrávku na Šebestu, ktorý už bol v šestnástke, no tiesnený nedokázal loptu lepšie trafiť.

47
    Dubničania obliehajú pokutové územie, Pleva centruje na vzdialenejšiu žrď, kde sa k nej ale Kuzma nedostal a Skalica môže vyviezť loptu.

46
    V úvode druhého polčasu sledujeme útočnú snahu hostí, preniknúť do šestnástky sa snažil Šebesta, ale bol odzbrojený.

46
    Začal sa druhý polčas.

Dubnica po prvom polčase vedie nad Skalicou od 15. minúty, kedy sa z pokutového kopu nemýlil Vujošević.

Druhý polčas sa začne približne o 17:04.

45+3
    Prvý polčas sa skončil.

45
    V závere polčasu útočí Skalica, snaží sa do prestávky vyrovnať. Ich akcia končí u gólmana domácich.

15
    Autorom gólu z pokutového kopu je VUJOŠEVIĆ.

Ospravedlňte prosím technické problémy, ktoré nevznikli na našej strane. Zatiaľ Vám budeme poskytovať informácie o zmenách stavu. Ďakujeme za pochopenie.

10
    Opiela centroval na prvú žrď, ale je pískané, hostia sa previnili útočným faulom.

10
    Skaličania sa dostali do šestnástky súpera, pred Šebestom odvrátil Václav na prvý rohový kop stretnutia.

9
    Dubničania dobre zakombinovali, ale potom prišla nepresná prudká prihrávka, ktorá končí v aute.

7
    Dubnický hráč sa predieral po ľavom krídle, ale dostal sa s loptou za čiaru a tak musí byť pískané.

5
    Dubničania posielali pas dopredu, ale pri lopte bol najskôr brankár Skalice, Junas.

4
    Čurik zasiahol a zbrzdil útok Skalice, hostia vhadzujú.

3
    O prvé zakončenie stretnutia sa postaral Blažek, ktorý strieľal tiesnený spoza pokutového územia, prízemnou strelou minul pravú žrď.

2
    Skalici sa črtala prvá príležitosť v stretnutí, ale domáca defenzíva dobre zafungovala a nebezpečenstvo nepripustila.

1
    Hneď v prvej minúte doplatil na tvrdý súboj domáci kapitán Pleva, ktorý zostal ležať na trávniku, no dokázal sa potom sám pozviechať.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Dubnica: Digaňa – Štefánek, Václav, Knižka, Janco, Čurik, Vujošević, Kuzma, Vaculík, Pleva (C), Švec
    Náhradníci: Petro, Dávidík, Gašpar, Hundák, Párkaň, Levai, Kolena

MFK Skalica: Junas – Hlavatovič, Milota, Karlík, Opiela (C), Mášik, Nagy, Frimmel, Haša, Blažek, Šebesta
    Náhradníci: Tomovič, Popović, Švrček, Hollý, Pospíšil, Frühauf, Milošovič

Rozhodca: Chromý – Čajka, Tůma.

Tento víkend je na programe 9. kolo II. futbalovej ligy. O 16:00 má úvodný výkop zápas medzi FK Dubnica a MFK Skalica.

DUBNICA je líder tabuľky, v ôsmich zápasoch nazbierala 21 bodov. Zaváhala len raz, v minulom kole, keď prehrala v Poprade tesne 2:3. Jej skóre 21:9 je najlepšie spomedzi všetkých tímov.

SKALICA je štvrtá, na svojho dnešného súpera má manko štyroch bodov. Po ôsmich odohraných zápasoch má bilanciu päť víťazstiev, dve remízy a jedna prehra. V minulom kole sa tešila z výhry nad Banskou Bystricou v pomere 2:1.

Papierovým favoritom je Dubnica, avšak Skaličania sú vždy nepríjemným a nebezpečným súperom. Uvidíme, ako zápas napokon dopadne. Sledujte spolu s nami.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.