Inter – Slavia 1:1 (kon.) | Lyon – Zenit 1:1 (kon.) | Neapol – Liverpool 2:0 (kon.)
Salzburg – Genk 6:2 (kon.) | Dortmund – Barcelona 0:0 (kon.) | Benfica – Lipsko 1:2 (kon.)
Chelsea – Valencia 0:1 (kon.) | Amsterdam – Lille 3:0 (kon.)
Borussia Dortmund
0:0 (0:0)
FC Barcelona
Utorok 17.09.2019, 21:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Liga majstrov • Skupina F

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:58:40)

Držanie lopty: 40 % : 60 %.
    Strely na bránu: 4:1.
    Strely mimo: 7:1.
    Rohy: 3:8.
    Ofsajdy: 2:0.
    Fauly: 11:10.

Zápas končí bezgólovou remízou, s ktorou budú určite výrazne spokojnejší hostia z Barcelony. Takmer celý druhý polčas boli pod veľkým tlakom, domáci by ale dnes gól zrejme nedali, ani keby sa hralo do rána. Tí v priebehu druhého polčasu trafili brvno, výbornými zákrokmi nechali vyniknúť brankára Barcelony ter Stegena a navyše ešte zahodili aj penaltu, vlastnou nekvalitou v zakončení tak zrejme prišli o dva body.

90+3

90+2
    Dortmund drží vysokým napádaním hostí na ich polovici a nedovoľuje im usadiť sa k záverečnému tlaku pred bránou Bürkiho.

90+1
    Sancho nacentroval na prednú tyč, odkiaľ obrana Barcelony dokázala loptu odvrátiť. Následne pri spracovaní lopty zahral rukou Delaney.

90
    Nadstavený čas sú tri minúty.

90
    Guerreirov center zľava zablokoval Semedo na rohový kop Dortmundu.

89
    Lenglet ostrým sklzom zostrelil Sancha. Je záhadou, prečo za tento zákrok nedostal žltú kartu.

88
    Hummelsov nákop z vlastnej polovice chytil pred Reusom pripravený brankár Barcelony ter Stegen. Iniciatívu má teraz hosťujúci tím.

87
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Paco Alcácer, prichádza Jacob Bruun Larsen.

86
    Guerreiro zastavil Arthurov prienik a preniesol hru dopredu. Tam loptu podržal Alcácer a následne rozvinul útok domácich.

85
    Katalánci sa ale stále nie a nie dostať do streleckej pozície. Obrana vedená Matsom Hummelsom hrá dnes skutočne výborne.

84
    Brandt získal loptu, hneď ju ale i stratil. Nákop de Jonga do šestnástky Dortmundu odkopol Hakimí, znovu ale len na kopačky Barcelony.

83
    Po veľmi dlhej dobe, snáď prvýkrát v druhom polčase, je pod tlakom Borussia. Všetci hráči domáceho tímu sú teraz vo vzdialenosti maximálne 30 metrov od svojej brány.

81
    Držanie lopty: 43 % : 57 %

80
    Barcelona sa snaží hru trochu upokojiť kombináciou v strede poľa. Po priebehu druhého polčasu môžu byť hostia skutočne radi, že skóre je stále bezgólové.

79
    Ojedinelý útok Barcelony vyriešil brankár BVB Roman Bürki chytením centru Semeda. Jeho spoluhráči však loptu dlho nedokázali udržať na svojich kopačkách a rýchlo o ňu prišli.