Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – NJ Devils 4:2 (kon.)
NJ Devils – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Buffalo Sabres
5:4 (2:1, 2:0, 0:3 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
cz Utorok 17.09.2019, 01:00 • Penn State University's Pegula Ice Arena • Príprava NHL

Skončilo přípravné utkání mezi týmy Buffalo Sabers a Pittsburgh Penguins. Naprostou většinu utkání dominovali hráči Buffala, které také dosáhlo ve druhé třetině na vedení 4:1. Hráči Pens se ale nevzdali a ve třetí třetině byli maximálně efektivní. Skóre na světelné tabuli tak po šedesáti minutách ukazovalo skóre 4:4 a na řadu muselo přijít prodloužení, ve kterém rozhodl kapitán Buffala, Jack Eichel.

Střely na branku 47:18

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji všem dobrou noc! (03:49:09)

Československá stopa v utkání
    Dominik Simon 0+0, -2, 0 střel

64:52 EICHEL - 5:4

64:52
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Obrana Pens si nechala pláchnout JACKA EICHELA, který puk bezpečně uklidil nad levé rameno Jarryho a rozhoduje tak o osudu utkání. Asistence: Connor Sheary.

64:08
    Juuso Riikola ohrozil Johassona, ten si však nakonec s nastálou situací poradil.

63:52
    Jarry přikryl puk v lapačce. Oba týmy střídají a bude se vhazovat po levé ruce gólmana Pens.

63:07
    Výpad Bryana Rusta úspěšný nebyl.

62:55
    Connor Sheary to nyní zkusil po levém křídle, ale s jeho zakončením si Jarry poradil.

62:20
    Hráči Buffala roztočili ve svém útočném pásmu kolotoč.

61:07
    Obrovská šance na straně Pens! Aston-Reese byl úplně sám před Johanssone, ale trefil pouze betony tohoto gólmana!

60:25
    Už mohlo být rozhodnuto! Jack Eichel nastřelil ale pouze pravou tyč brány Jarryho!

60:10
    Začalo nám prodloužení. První útok budou mít na svědomí hráči Pens.

60:01

Skončila nám třetí třetina, která byla v režii Pens. Tým z Pensylvánie dohnal ve třetí periodě třígólovou ztrátu a následovat tak bude nášup v podobě prodloužení!

60:00

59:40
    Girgensons nebezpečně vypálil, ale Jarry jeho střelu vyrazil.

59:29
    Eichelovi se individuální akce nepovedla, je pískán ofsajd.

58:29
    Zakázané uvolnění v podání hráčů Buffala přesune hru opět před Johanssona.

Tomáš Němčík

Góly a asistencie: 6. Gilmour (Vesey, Eichel), 19. Sheary (Dahlin), 32. Jokiharju (Sheary, Gilmour), 36. Thompson (Dahlin, Skinner), 65. Eichel (Sheary) – 5. Agozzino (Legare), 41. Lafferty (Marino), 47. Johnson, 49. Haggerty (Johnson)

Buffalo Sabres: Johansson (Hutton) – Scandella, Nelson, Jokiharju, Dahlin, Miller, Hickey, Gilmour – Eichel, Vesey, Larsson, Lazar, Girgensons, Cozens, Sheary, Oglevie, Skinner, Rodrigues, Thompson, Elie.
    Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Addison, Czuczman, J. Johnson, Joseph, Marino, Riikola, Ruhwedel – Agozzino, Aston-Reese, Blueger, Haggerty, A. Johnson, Lafferty, Legare, Miletic, Palve, Poulin, Rust, Simon.

Rozhodca: South, Amell – Pochmara, Tobias