Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – NJ Devils 4:2 (kon.)
NJ Devils – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Dallas Stars
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
St. Louis Blues
cz Utorok 17.09.2019, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Príprava NHL

Radek Faksa (DAL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:25
    Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:55 (05:53:46)

1. Robert Bortuzzo (STL) 1+0
    2. Joel Edmundson (STL) 0+0
    3. Ville Husso (STL) 13 zák., 0 gólů, 100,0%
    Úřadující šampióni ze St. Louis zahájili přípravu vítězstvím 2:0

Úřadující šampióni zahájili přípravu hubenou výhrou na ledě Dallasu. Utkání se lámalo uprostřed normální hrací doby, když se Blues prosadili dvakrát během necelých šesti minut. O góly se postarali Klim Kostin a Robert Bortuzzo. Výsledek. Dallas Stars 0 St. Louis Blues 2.

59:14
    Jaké Dotchin zkusil zaskočit Antona Chudobina střelou ze středního pásma, ve své snaze ale neuspěl.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:29
    Utkání už se pouze dohrává a uvidíme, zda to domácí risknou a odvolají v závěru Antona Chudobina.

55:48
    Do konce dnešního střetnutí zbývají odehrát čtyři minuty a Dallas stojí na pokraji první porážky.

53:21
    Ryan Olsen dobře napadal v pravém rohu útočného pásma a na vlastní kůži to pocítil Roman Polák.

52:49
    Jordan Nolan na levém křídle vystřelil z téměř nulového úhlu a Anton Chudobin puk lapil.

51:08
    Robby Fabbri se ocitl v levém kruhu ve slibné střelecké pozici, Antona Chudobina ovšem propálit nedokázal.

49:54
    John Klingberg na pravém křídle vystřelil zápěstím od modré čáry a Adam Wilcox si nyní snadno poradil.

49:46
    Dallas se konečně vymanil z tlaku Blues a od modré čáry zkusil snížit Riley Tufte, jenže střídající Adam Wilcox si puk našel a za svá záda ho zase nepustil.

48:14
    Následovala rána Derricka Pouliota od modré čáry, brankář Anton Chudobin ale opět bezpečně zasáhl.

47:45
    Oscar Sundqvist na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Anton Chudobin puk snadno vyrazil mimo bránu.

47:03
    Pasáž hry, během které bylo k vidění hodně hitů, ukončil střelou z mezikruží Joel Kiviranta, jenže Adam Wilcox skvěle zasáhl a puk za svá záda opět nepustil.

45:30
    Andreas Borgman vypálil na pravém křídle od modré čáry a střídající brankář Anton Chudobin dobře zasáhl. V bráně Stars dnes začal skvělý brankář Ben Bishop.

45:04
    Hra běží ve třetí třetiny strašně rychle a Blake Comeau mohl snížit, Adam Wilcox ale jeho střelu z prostoru mezikruží lapil a připsal si zákrok!