Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – NJ Devils 4:2 (kon.)
NJ Devils – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Edmonton Oilers
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Winnipeg Jets
cz Utorok 17.09.2019, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Príprava NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:35:54)

1. Oscar KLEFBOM (EDM) 0 + 2
    2. Joel PERSSON (EDM) 0 + 2
    3. Stuart SKINNER (EDM) 16 zák., 0 gólů, 100%

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Edmonton Oilers: 34

Winnipeg Jets: 25.

Utkání končí vítězstvím Edmontonu, které se zrodilo v první a druhé třetině, kdy se trefili Neal a Nugent-Hopkins. Winnipeg měl v zápase pár slušných pasáží, ale jinak to dnes nebyl z pohledu hostů dobrý výkon.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i celého zápasu.

58:19
    Hra opět přerušena a hosté se stále neodhodlali k odvolání gólmana.

57:38
    Tak ještě ne, Winnipeg je stále v pěti, s gólmanem v brance.

57:31
    Wells (Edmonton) přerušuje hru, vhazovat se bude po jeho pravici, čas na odvolání brankáře Winnipegu?

57:07
    Ofsajd Winnipegu, při přechodu do útočného pásma.

56:32
    Edmonton vyhrává buly ve středním pásmu a domácí šetří čas pomalou rozehrávkou.

55:17
    Probíhá poslední pětiminutovka třetí třetiny a domácí stále hájí dvoubrankový náskok, což ale není nic neřešitelného, z pohledu Winnipegu.

53:50
    Edmonton se nyní dostává pod tlak, hosté dobře napadají rozehrávku Olejářů.

53:15
    Chiasson (Edmonton) nahazuje puk do rohu třetiny Winnipegu, tam ale hrají hosté.

52:02
    Po přečkaném oslabení se domácí hned ženou do útočení, střelu Nugenta-Hopkinse zablokoval bránící Suess.

51:32

50:48
    Hned poté se domácí dostávají ze třetiny a mohou prostřídat.

50:22
    Joona Luoto (Winnipeg) to zkusil z pravé strany, ale Wells vyráží.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 16. Neal (Persson, Klefbom), 40. Nugent-Hopkins (Klefbom, Persson)

Edmonton Oilers: Skinner (34. Wells) – Klefbom, Persson, Jones, Benning, Lagesson, Bouchard – Gagner, Nugent-Hopkins, Neal – Khaira, Sheanan, Archibald – Nygard, Haas, Chiasson – Benson, Cave, P. Russell
    Winnipeg Jets: Comrie (Berdin) – Pionk, Stanley, Bitetto, Poolman, Schilling, Beaulieu – Shaw, Little, Čibisov – Letestu, Roslovic, Lipon – Luoto, Gustafsson, Bourque – Suess, Harkins, Appleton

Rozhodca: Anderson, Walsh – Gawryletz, Toomey