Košice – Ružomberok B 5:0 (kon.) | Podbrezová – Bardejov 2:1 (kon.) | Poprad – Trebišov 2:0 (kon.)
Skalica – Petržalka 2:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
2:1 (1:1)
Partizán Bardejov
Piatok 20.09.2019, 17:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 10. kolo

Podbrezová víťazí v 10. kole II. ligy nad Bardejovom po výsledku 2:1. Víťazný gól zaznamenal v 86. minúte Jakub Šulc. (20:40:15)

90+2

87
    Dnešné stretnutie sleduje 386 divákov.

86
    Podbrezová dala gól!
    Ďalší gól Podbrezovej, ktorý prichádza v samom závere! JAKUB ŠULC domácim vystrieľa s najväčšou pravdepodobnosťou všetky tri body!

84
    Žltú kartu dostáva Filip Maník (Partizán Bardejov).

82
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Radoslav Človečko, prichádza Peter Katona.

74
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Roland Galčík, prichádza Viktor Vondryska.

64
    Žltú kartu dostáva Jakub Šulc (FK Železiarne Podbrezová).

63
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Peter Voško, prichádza Adrián Leško.

55
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Martin Pribula, prichádza Jozef Pastorek.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

32
    Bardejov dal gól! Radosť Podbrezovej netrvala dlho, presnejšie len 6 minút. RADOSLAV ČLOVEČKO vyrovnáva na 1:1 a môžeme začať prakticky od nuly.

28
    Žltú kartu dostáva Miroslav Petko (Partizán Bardejov).

26
    MARTIN PRIBULA otvára skóre duelu ešte v úvodnej polhodine. Železiar sa dostáva na koňa.

1
    Vážení diváci, z dnešného zápasu vám budeme prinášať len informácie o zmene stavu. Ďakujeme za pochopenie.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Železiarne Podbrezová: Macej – Mizerák, Šulc, Jenat, Chvátal, Ďatko, Hric, Špyrka, Pribula (C), Galčík, Trapanovski
    Náhradníci: Ludha – Straňák, Pastorek, Bakaľa, Kováčik, Vondryska

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko – Berežný, Petko, Brigant, Človečko, Horodník, Janso, Voško, Milunović, Keresteš, Maník
    Náhradníci: Pillár – Gduľa, Somov, Leško, Belunek, Mikolaj, Katona

Rozhodca: Ladislav Prešinský – Martin Borsányi, Tomáš Straka.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..