Plzeň – SHC Maloměřice 38:16 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 32:29 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 22:25 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
22:25 (14:16)
HC ROBE Zubří
cz Nedeľa 22.09.2019, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 3. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:06:11)

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC ROBE Zubří 22:25 (14:16)
    Nejvíce branek: Klaban 6/3, Strack 5, Hardt 4 – Řezníček 10, Jurka 5, Hrstka 3/2. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2. Vyloučení: 2:3. Diváci: 258.

Je dobojováno! Domácí šli sedmnáct minut před koncem vůbec poprvé do vedení a zdálo se, že závěr utkání nám přinese pořádné drama! Frýdek-Místek si vzápětí vybral slabší chvilku, tedy spíše chvíli. Během patnácti minut totiž nedokázal skórovat a Zubří odskočilo do čtyřbrankového trháku. Tým okolo kouče Poloze si už vedení nenechal vzít a bere dva body!

Konec zápasu. (22:25)
    60
    Domácí museli pusti soupeře do zakončení. Šustáček trefil pod břevno, je rozhodnuto! (22:25)

60
    Na časomíře navíc svítí čas 59:24, u míče jsou hosté. Tohle už bude mít Frýdek-Místek nesmírně složité! (22:24)

60
    Oddechový čas pro hosty. (22:24)

59
    Dost možná klíčový moment zápasu! Hardtova rána mířila pod horní tyčku, jenže Mizera vytáhl skvělý zákrok! (22:24)

59
    Zuberských ztrát v závěru přibývá, u míče jsou už zase domácí. Dokáží se přiblížit na rozdíl jediného gólu? (22:24)
    58
    Zdá se, že rozhodnuto ještě není. Strack se totiž trefuje podruhé během krátké chvíle! (22:24)
    58
    Domácí se prosazují po čtvrthodině hry, z levé strany se trefil Strack! (21:24)
    57
    Rozhodčí signalizovali pasivitu a Řezníček pálil z velké dálky. Míč poslal přesně k tyči! (20:24)

57
    Frýdek-Místek už čtrnáct minut neskóroval, to se v házené opravdu nevidí často! (20:23)

57
    Pyško sice vychytal Hybnera z bezprostřední blízkosti, ovšem hosté zůstávají u balónu. (20:23)

56
    Opět se upravuje hrací plocha, u míče jsou hostující házenkáři. (20:23)

56
    Se zblokovanou střelou Stracka si znovu poradil Mizera! Rozeběhlo se posledních pět minut prvního poločasu. (20:23)

55
    Hybner si opět pomohl nedovoleným zákrokem, Frýdek bude muset co nejdříve zakončovat. (20:23)

55
    Souboj dvou čtyřiadvacítek skončil faulem té hostující, Hardt se hodně zlobí, chce dvě minuty pro Hybnera! (20:23)

55
    Trápení domácího týmu na útočné polovině trvá, kouč Titkov si vyžádal oddechový čas. Jeho celek už dvanáct minut neskóroval! (20:23)