Nové Zámky – Trenčín 2:4 (kon.) | Poprad – Nitra 5:0 (kon.) | Detva – Michalovce 0:4 (kon.)
Košice – Zvolen 4:2 (kon.) | Miškovec – Lipt. Mikuláš 3:0 (kon.) | HC Slovan – B. Bystrica 1:3 (kon.)
HK Detva
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Nedeľa 22.09.2019, 17:00 • ZŠ Detva • Tipos Extraliga (SR) • 5. kolo

S konštatovaním, že Detva na domácom ľade podľahla Michalovciam 0:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (19:22:28)

Nováčik z Michaloviec oslavuje ďalšiu výhru, navyše Adam Trenčan si udržal čisté konto!

59:31
    Po ďalšej strele hostí zvoní tyč Šimkovej bránky!

59:23
    Michalovce kombinujú v útočnom pásme, strelu hostí obetavo zblokoval jeden z domácich hráčov.

59:01
    Necelá minúta do konca zápasu.

58:36
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Čenka – 2 min., napadnutie).

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:50
    Čas hrá jednoznačne v prospech Michaloviec. Nasleduje reklamná prestávka, obaja tréneri tak môžu rozdať svojim hráčom taktické pokyny do záveru zápasu.

56:36
    Domáci sa veľmi snažia aspoň o čestný gól, ale Adam Trenčan je dnes vo výbornej forme.

55:49
    Hrá sa v rýchlom tempe, oba tímy striedajú počas hry.

55:01
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času, hokejisti Michaloviec pevným krokom kráčajú k zisku troch bodov.

54:33
    Domáci v plnom počte.

54:01
    Michalovce po buly ostávajú v útočnom pásme.

53:36
    Giľak nahodil puk na bránku domáceho tímu, Marek Šimko skryl puk do svojej lapačky.

53:25
    Peter Zuzin skúsil z uhla prekvapiť Adama Trenčana, gólman Michaloviec bol však pozorný.

53:01
    Hostia kombinujú v útočnom pásme, domácim sa však napokon podarilo oslobodiť.

52:33
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Jendroľ – 2 min., podrazenie).

52:09
    Nováčik súťaže hrá v doterajšom priebehu súťaže skvele, dnes získa ďalšie tri nesmierne cenné tri body.

Peter Košťál

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Linet (Giľák), 18. Mesaroš (Galamboš, Hričina), 37. Mašlonka (Dalhuisen, Juusela), 43. Linet

HK Detva: Šimko (Petrík) – Golian, Chovan, F. Fekiač, Kuklev, Gachulinec, Jendroľ, Pač, Andersons – Ščurko, Valent, Zuzin – Sýkora, Král, Gašpar – Török, V. Fekiač, Žilka – Čenka, Čacho, Surový
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Surák) – Dalhuisen, Mesikämmen, Vorobyev, Ventelä, Hančák, Kolba, Zekucia, Borov – Juusela, Lalancette, Mašlonka – Hričina, Galamboš, Mesaroš – Safaraleev, Linet, Giľák – Chalupa, Toma, Hamráček

Rozhodca: Kalina, Orolin – Ordzovenský, Beniač – Lauff