Leganés – Bilbao 1:1 (kon.) | Mallorca – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Valencia – Getafe 3:3 (kon.)
Real Madrid – Osasuna 2:0 (kon.)
CD Leganés
1:1 (0:0)
Athletic Club Bilbao
cz Streda 25.09.2019, 19:00 • Estadio Municipal de Butarque (Leganés) • Španielska LaLiga • 6. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:30:45)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.

První půle nám branku nepřinesla, ovšem po změně stran se skóre měnilo, když hosté proměnili pokutový kop. Vedení jim ale nevydrželo dlouho, protože domácí také srovnávali ze standardní situace, bylo to z přímého kopu. Série obou celků tak pokračují, Leganés i nadále čeká na první vítězství, Bilbao zase neprohrálo!

90+4

90+3
    Pro vysoký balón si bez větších problémů vyběhl hostující gólman Herrerín, který už hledá, komu by mohl rozehrát.

90+2
    Jedna z posledních příležitostí na skórování! Óscar Rodríguez bude rozehrávat standardní situaci z levé strany.

90+1
    Sudí González přidal čtyři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první už spěje ke svému konci, u míče jsou domácí.

90
    Byl to Omeruo, který se po kratším ošetření zase zvedl z trávníku a zdá se, že domácí fotbalista bude pokračovat ve hře.

89
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñaki Williams, přichází Kenan Kodro.

88
    Hra je přerušena, na trávníku totiž zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů, se kterým to nevypadá úplně nejlépe.

87
    Do skluzu šel právě Martínez a balón zůstal zhruba na hranici penalty. Jako první po něm skočil brankář Herrerín.

86
    Skvělý obranný zákrok Martíneze. Hostující hráč už rozehrává další akci svého celku, tentokráte po pravé straně.

85
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Roque Mesa, přichází Recio.

84
    Blíží se závěr zápasu a zdá se, že domácí fotbalisté už se soustředí hlavně na to, aby udrželi nerozhodný výsledek.

82
    Už se zase hraje. Hosté se nastěhovali ve vysokém počtu k pokutovému území soupeře, budou vhazovat z pravé strany.

81
    Nepříjemná srážka dvou domácích hráčů ve středu hřiště. Omeruo i Bustinza zůstali ležet na trávníku, ovšem oba by měli být v pořádku.

80
    Další útočnou snahu hostujícího celku zastavil čárový rozhodčí, který odmával ofsajdové postavení Williamse.

79
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Gaizka Larrazabal, přichází Ibai Gómez.