Leganés – Bilbao 1:1 (kon.) | Mallorca – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Valencia – Getafe 3:3 (kon.)
Real Madrid – Osasuna 2:0 (kon.)
RCD Mallorca
0:2 (0:1)
Atlético Madrid
cz Streda 25.09.2019, 19:00 • Iberostar Estadi, Palma de Mallorca • Španielska LaLiga • 6. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:01:07)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.

Dnešní utkání končí vítězstvím favorizovaného Atlética, které na hřišti Mallorky vyhrálo díky gólům Diega Costy a Joãa Félixe. Hostům vyšel lépe první poločas, v němž byli jasně lepší. Naproti tomu Mallorca podala velmi dobrý výkon v poločase druhém, kdy si domácí konečně dokázali vytvořit i nějaké šance, ale skórovat se jim nepodařilo. Naopak sami inkasovali a bylo po zápase.

90+4

90+3
    Ukvapený centr domácích z levé strany, míč končí v náruči Jana Oblaka.

90+2
    Jan Oblak (Atl. Madrid) má míč a bude moci vykopávat od své branky.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Koke (Atl. Madrid) vybojoval faul na polovině Mallorky, domácí již vědí, že dnes z toho body nebudou.

88
    Odkop od branky Atlética, Jan Oblak pochopitelně nebude spěchat.

87
    Stefan Savić (Atl. Madrid) nekompromisně odkopává míč ze svého vápna.

86
    Žlutou kartu dostává Ángel Correa (Atlético Madrid).

85
    Domácí trochu se štěstím ubránili roh soupeře, střela Marcose Llorenteho, z pravé strany, byla nebezpečná.

84
    Rohový kop pro Atlético, hosté nespěchají s rozehrávkou.

83
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází João Félix, přichází Marcos Llorente.

82
    Následuje další roh domácích, kdy se míč dostává před vápno. Odtud vypálil nad branku Salva Sevilla (Mallorca).