AS Rím – Bergamo 0:2 (kon.) | CFC Janov – Bologna 0:0 (kon.) | Fiorentina – Sampdoria 2:1 (kon.)
Inter – Lazio 1:0 (kon.) | Neapol – Cagliari 0:1 (kon.) | Parma – Sassuolo 1:0 (kon.)
Spal – Lecce 1:3 (kon.)
CFC Janov
0:0 (0:0)
Bologna FC
cz Streda 25.09.2019, 21:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:57:19)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:12. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 16:10.

Je konec. Janov na domácí půdě remizoval s Bolognou 0:0. Už ve 3. minutě se Tomijasu dostal ke střele, která ale skončila vedle levé tyče. V 15. minutě se Bologna dočkala branky, ale tu vstřelil Sansone jen z ofsajdu. Ve 30. minutě přišel přímý kop Schöneho, který orazítkoval břevno. V 50. minutě se dostal ke střele Barreca, ale Skorupski předvedl skvělý zákrok. V 77. minutě přišel penaltový faul domácích a následující pokutový kop si vzal na starost Sansone, ale ten napálil pouze horní tyč. Ke konci zápasu se Bologna snažila něco vymyslet, ale gól nepadl.

90+3

90+3
    Andrea Favilli se nachytal pouze v ofsajdovém postavení.

90+2
    Skov Olsen tentokrát uviděl žlutou kartu za svůj faul při brejku Janova.

90+1
    Ani tentokrát nepřišla střela z kopačky hostujícího hráče a dopředu tak jde Janov.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Skvělý obranný zákrok předvedl domácí hráč a hosté se posléze ocitli jen v ofsajdu.

90
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Blerim Džemaili.

89
    Další pokus hostujícího hráče byl zblokován a následuje autové vhazování pro Bolognu.

88
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Andreas Skov Olsen.

88
    Roberto Soriano se tentokrát ocitl ve velké šanci, ale jeho pokus uvnitř vápna šel nad bránu!

87
    Paolo Ghiglione se skvěle dostal do vápna z pravé strany, ale jeho následný centr končí pouze v moci brankáře.

86
    Po centru z rohu sice přišlo zakončení, ale to bylo opět zblokováno a k vidění tak bude další rohový kop.

85
    Nicola Sansone se tentokrát dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl zblokován domácím hráčem.