Sokolov – Dukla Praha 2:3 (kon.) | Pardubice – Líšeň 2:0 (kon.) | Vyšehrad – Varnsdorf 3:1 (kon.)
Prostějov – Chrudim 1:1 (kon.) | Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FK Pardubice
2:0 (1:0)
SK Líšeň 2019
cz Sobota 28.09.2019, 10:15 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 10. kolo

Zápas je u konce! Pardubice v něm už poosmé v aktuální sezóně vítězí a udrží si minimálně čtyřbodový náskok i před blížícím se derby proti Hradci Králové. Dnes porazily Líšeň 2:0, když se v první půli prosadil Michal Kohút a tečku za dnešním zápasem udělal v 90. minutě Jiří Miker. (12:11:09)

90+5

90+5
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Ladislav Mužík.

90+4
    U míče jsou nyní na vlastní polovině domácí fotbalisté, kteří si kráčí pro již osmou výhru v této sezóně!

90+2
    U míče je nyní Líšeň, zatím se ale nedokáže dostat před branku domácích.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

90+1
    Jiří Miker (FK Pardubice) si po gólu sundal dres a vidí žlutou kartu.

90+1
    Pardubice právě vstřelily branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Domácí se dostali do několikanásobného protiútoku, který vedl Pavel Černý. Ten to udělal famózně, když míč potáhl k brankové čáře a před odkrytou brankou našel JIŘÍHO MIKERA, který to už měl jednoduché!

89
    Čelůstka poté z rohového kopu našel Černho, který míří vedle.

89
    Tomáš Čelůstka sice vystřelil přímo na Šustra, ten ale míč jen vyrazil před sebe a obrana na poslední chvíli odvrací na roh.

88
    Žlutí se i na druhé straně. Michal Jeřábek (SK Líšeň) stáhl k zemi Zifčáka a vidí za to žlutou kartu.

87
    Pavel Zifčák (FK Pardubice) zastavil rychlou akci Líšně za cenu žlutého napomenutí.

86
    Hosté v posledních minutách hrozí. Znovu byl v akci Málek ,který odcentroval do pokutového území a pro míč si došel Šmíd.

85
    Jiří Miker si nepokryl míč před soupeřem a poté ho fauloval. Líšeň se tedy znovu vrhne do útoku.

84
    Nicolas Šmíd se uvádí skvělým zákrokem, když vyrazil střelu Jaroslava Málka z velmi dobré pozice!

82
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jiří Letáček, přichází Nicolas Šmíd.

80
    Stále se nehraje. Domácí brankář je odnášen na nosítkách.

78
    Jiří Letáček vyběhl pro míč do rohu hřiště a byl faulován. Navíc se domácí brankář svíjí na hřišti v bolestech a vůbec to s ním nevypadá dobře.

77
    Michal Jeřábek poslal míč do pokutového území z hloubi pole, našel ale jen brankáře Letáčka.