Düsseldorf – Freiburg 1:2 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Hertha 0:4 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
1:2 (1:1)
SC Freiburg
cz Nedeľa 29.09.2019, 15:30 • Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:27:01)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 11:6. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:9.

Je konec! Favorizovaný Freiburg nakonec bere všechny body ze zápasu, v němž prohrával 0:1. Navíc i vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří byli aktivnější. Po hodině hry měli hosté k dispozici penaltu, kterou ale Lucas Höler neproměnil. Mrzet ho to nakonec tolik nemusí, protože Waldschmidt strhl vedení na stranu hostů krásnou brankou v 81. minutě a stanovil konečné skóre 2:1 pro Freiburg.

90+5

90+4
    Alexander Schwolow (Freiburg) stahuje míč ze vzduchu, padá s ním na trávník a nespěchá nahoru, diváci pískají.

90+2
    Kenan Karaman (Düsseldorf) se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, jeho střelu bodlem ale Alexander Schwolow (Freiburg) v pohodě chytá.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Míč získávají domácí, kteří nyní již chvátají, snaží se dostat na polovinu soupeře.

89
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Lukas Kübler.

87
    Jonathan Schmid (Freiburg) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.

85
    Žádná penalta pro Fortunu se nepíská, hraje se dál, výkop od branky Freiburgu.

84
    Dvakrát se nyní domácí dožadovali penalty a vypadalo to, že hlavně po kontaktu Christiana Güntera (Freiburg) se dožadovali možná trochu právem.

83
    Zack Steffen (Düsseldorf) vykopává od své branky, o míč nyní jeho spoluhráči svádí boj na polovině Freiburgu.

81
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Pěkná akce Freiburgu, kdy Philipp Lienhart přihrál Hebarerovi, ten přiťukl na GIAN-LUCU WALDSCHMIDTA, který si navedl míč k vápnu a parádní ranou k tyči nedal Steffenovi šanci.

80
    Čeká nás posledních deset minut stále vyrovnaného utkání, dočkáme se ještě nějaké rozhodující branky?

78
    Jonathan Schmid (Freiburg) bude moci vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.