Frölunda – Cardiff 9:2 (kon.) | Djurgården – Mannheim 6:3 (kon.) | Skellefteå – Kärpät 2:0 (kon.)
GKS Tychy – Vienna 4:2 (kon.) | Hämeenlinna – Rungsted Seier Capital 2:0 (kon.) | Frisk Asker – Tappara 1:3 (kon.)
Mníchov – Färjestad 2:1 (kon.) | Moser Medical Graz 99ers – Hradec Králové 1:2 (kon.) | Bern – Grenoble 4:1 (kon.)
B. Bystrica – Ambri-Piotta sk 0:4 (kon.) | Belfast Giants – Luleå 3:6 (kon.)
Frisk Asker
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Tappara Tampere
cz Utorok 08.10.2019, 18:30 • Askerhallen, Asker, Norsko • Liga majstrov • Skupina A

Hostující celek díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 2:0 vyhrává tento zápas ve skupině A 3.1. Otto Rauhala poslal hosty do vedení, za domácí pak na konci první třetiny srovnal dobrou tečí Hampus Gustafsson.Ve třetí třetině rozhodující branku a vítěznou připsal Charles Bertrand. Poslední branku utkání vstřelil Patrik Virta. (20:42:12)

59:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:58
    Karjalainen hledal před brankou spoluhráče, ale puk raději a rychleji přikryl brankář.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hraje hostující celek.

57:57
    Vyloučení v týmu Frisk Asker (Magnus Geheb – 2 min., sekání).

57:02
    Rouhiainen zakončoval od modré čáry, jeho projektil kryje celkem snadno brankář.

56:24
    Odegraad hledal spoluhráče před brankou, přihrávka z levé strany na pravou však nebyla vůbec přesná.

55:40
    V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává, hosté mají dvoubrankový náskok. Dál se pokouší držet hru co nejdál od své branky.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, ve které se dvakrát prosadili hosté, kteří tak mají k výhře výrazně blíže.

54:24
    Bovin se dostal sám před brankáře, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman připravený.
    53:00 Patrik VIRTA - 1:3

53:00
    Tappara právě vstřelila branku!
    Šťastná branka pro domácí celek, tentokrát aktivně hrající PATRIK VIRTA nastavil do spoluhráčovi střely brusli, kterou tečoval kotouč do branky. Asistence: Teemu Suhonen.

51:37
    Hosté nyní zahrozili, zakončoval Virta, který je odpočinutý, ale jeho nepříliš důraznou střelu kryje brankář.

51:24

51:07
    V závěru přesilovky se do kombinace dostal znovu domácí celek, ale obrana byla pozorná.

50:01
    Heljanko musel zasahovat proti střele od modré čáry, s následnou dorážkou si také dokázal poradit.

49:52
    Hampus Gustafsson moho zakončovat, ale rozhodl se ještě v kombinaci pokračovat.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 20. Gustafsson (Johansen, Odegaard.) – 9. Rauhala (Karjalainen.), 46. Bertrand (Virta, Suhonen), 53. Virta (Suhonen)

Frisk Asker: Vestavik (Giaever) – Odegaard, Bovin, Björkung, Krogdahl, Andersen, Kasastul, Thomassen – Dokken, Gehab, Lavoie – Granholm, Gustafsson, Johansen – Medby, Lystad Jocobsen, Froshaug – Jensen, Kristiansen, Kristiansen
    Tappara Tampere: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Blood, Kamiläinen, Ytterell, Simontaival, Rouhiainen – Karjalainen, Morley, Kuusala – Ojamäki, Virta, Levtchi – Bertrand, Rauhala, Moilanen – Lehtonen, Jasu, Puistola

Rozhodca: Fluri, Wannersted – Dahl, Braten