Kazachstan – Cyprus | 1:2 (kon.) | | | Bielorusko – Estónsko | 0:0 (kon.) | | | Holandsko – Sev. Írsko | 3:1 (kon.) |
Chorvátsko – Maďarsko | 3:0 (kon.) | | | Slovensko – Wales | 1:1 (kon.) | | | Rakúsko – Izrael | 3:1 (kon.) |
S. Macedónsko – Slovinsko | 2:1 (kon.) | | | Lotyšsko – Poľsko | 0:3 (kon.) | | | Belgicko – San Maríno | 9:0 (kon.) |
Rusko – Škótsko | 4:0 (kon.) |
Česko – Grécko | 1:1 (kon.) | | | Čierna Hora – S. Macedónsko | 1:2 (kon.) | | | Fínsko – Malta | 4:0 (kon.) |
Dánsko – Sev. Írsko | 2:1 (kon.) | | | Škótsko – Litva | 0:0 (kon.) | | | Rumunsko – Ukrajina | 3:0 (kon.) |
Francúzsko – Azerbajdžan | 5:0 (kon.) | | | Írsko – Taliansko | 0:0 (kon.) |
Česko – Švédsko | 3:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Žižkov | 1:3 (kon.) | | | Brno – Sigma Olomouc | 2:0 (kon.) |
Brazília – Senegal | 1:1 (kon.) | | | Srbsko – Paraguaj | 1:0 (kon.) |
Švajčiarsko – Česko | 1:1 (kon.) | | | Nemecko – Poľsko | 3:4 (kon.) |
koniec
Čierna Hora
1:2
(1:2)
Severné Macedónsko
Denisa Józsová
Góly:
10. Skenderović – 14. Atanasov, 33. Atanasov (pen.)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:16.
Rozhodca: Klossner – Zgraggen, Zürcher (všichni SUI)
Diváci:
Karty: 32. Malešević (CHO), 47. Vukotić (CHO), 74. Milić (CHO), 78. Bakić (CHO) – 37. Zdravkovski (MAK), 68. Ristovski (MAK), 86. Tosheski (MAK) 88. Tosheski (MAK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:16.
Čierna Hora:
Đukić – Malešević, Banović, Milić, Vucićević – Stijepović, Vukotić (C) (81. Grubac), Marković (57. Erakovic), Krnić (46. Bakić) – Skenderović (57. Kordić), Krstović.
Náhradníci: Ljubanovic, Obradović, Bakić, Erakovic, Drinčić, Kordić, Grubac, Ceklić, Terzić.
Tréner:
Severné Macedónsko: Jankov – Todorski, Rufati, Lichina, Jovanov – Atanasov (C) (70. Tosheski), Zdravkovski, Daci (64. Ackovski) – Mitrovski (76. Serafimov), Ristovski, Churlinov (75. Trapanovski).
Náhradníci: Bozhinoski, Antovski, Trapanovski, Serafimov, Tosheski, Stoshikj, Ackovski, Krstovski, Abaz.
Tréner:
Náhradníci: Ljubanovic, Obradović, Bakić, Erakovic, Drinčić, Kordić, Grubac, Ceklić, Terzić.
Tréner:
Severné Macedónsko: Jankov – Todorski, Rufati, Lichina, Jovanov – Atanasov (C) (70. Tosheski), Zdravkovski, Daci (64. Ackovski) – Mitrovski (76. Serafimov), Ristovski, Churlinov (75. Trapanovski).
Náhradníci: Bozhinoski, Antovski, Trapanovski, Serafimov, Tosheski, Stoshikj, Ackovski, Krstovski, Abaz.
Tréner:
Rozhodca: Klossner – Zgraggen, Zürcher (všichni SUI)
Diváci:
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Marković, přichází Erakovic.