Pittsburgh – Anaheim 2:1 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 3:7 (kon.) | NJ Devils – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Detroit 2:4 (kon.) | Ottawa – St. Louis 4:6 (kon.) | Nashville – Washington 6:5 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 5:2 (kon.) | Chicago – San Jose 4:5 (kon.) | Dallas – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.)
Colorado – Boston 4:2 (kon.) | Arizona – Vegas 4:1 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Anaheim Ducks
cz Piatok 11.10.2019, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (03:47:25)

Dominik Simon (Pittsburgh) 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:16
    Ondřej Kaše (Anaheim) 1+0, 2 střely, čas na ledě 16:19

1. Sidney Crosby (Pittsburgh) 1+1
    2. Matt Murray (Pittsburgh) 31 zák., 1 gól, 96,9%
    3. John Gibson (Anaheim) 28 zák., 2 góly, 92,9%

Je tu konec! V poslední třetině se na listinu střelců zapsal Jake Guentzel, který zúročil výbornou práci Crosbyho. Anaheim to v závěru zápasu zkoušel v 6ti,ale ani tak se mu nepodařilo překonat Murrayho a 2 body tak zůstávají v Pittsburgu.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 28, Hosté – 32.

59:53
    Ryan Getzlaf napálil kotouč a máme tu icing. Tohle vypadá pro Pittsburg dobře.

59:30
    Fowler udržel kotouč ve třetině,ale Pens ho následně stejně vyhodili.

59:10
    Anaheim se usadil ve třetině a kombinuje s kotoučem.

58:50
    Tohle se hostům nepodařilo, protože rozhodčí píská zakázané uvolnění.

58:40
    Gibson je znovu na střídačce, Anaheim hraje v 6ti.

58:27
    Oddechový čas pro hosty.

58:10
    Anaheim to zkouší se 6ti hráči!

57:18
    Crosby vyvezl kotouč a zakončil. Po volném kotouči skočil Gibson.

56:50
    Isac Lundeström hledal pěknou nahrávkou před brankou postaveného spoluhráče,ale kotouč se k němu nedostal.

56:30
    Brendan Guhle vypálil z jedničky od modré,ale branku netrefil.

55:50
    Hraje se téměř bez přerušení,ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší tlak.

55:20
    Hampus Lindholm nabral kotouč u vlastní branky, zavezl ho až do třetiny soupeře a vypálil, bohužel pro hosty netrefil zařízení.

54:20
    Anaheimu dochází čas a tak začal soupeře napadat i za brankou. Pens zatím bez problému rozehrávají i pod tlakem.

53:50
    Grant se snažil nachytat Murrayho střelou na první tyč, ale domácí brankář je bezchybný.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 23. Crosby (Letang, J. Schultz), 48. Guentzel (Crosby, Simon) – 24. O. Kaše (N. Ritchie, Guhle)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Letang, Dumoulin, J. Schultz, M. Pettersson, Gudbranson, J. Johnson – Simon, Crosby, Guentzel – B. Tanev, McCann, Kahun – Hörnqvist, Bluegers, Aston-Reese – Agozzino, Lafferty, A. Johnson.
    Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Del Zotto, Holzer – D. Shore, Getzlaf, Terry – Rakell, Lundeström, Silfverberg – Jones, Henrique, O. Kaše – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

Rozhodca: Charron, Brenk – Driscoll, Daisy

Diváci: 18 414