Pittsburgh – Anaheim 2:1 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 3:7 (kon.) | NJ Devils – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Detroit 2:4 (kon.) | Ottawa – St. Louis 4:6 (kon.) | Nashville – Washington 6:5 (kon.)
Winnipeg – Minnesota 5:2 (kon.) | Chicago – San Jose 4:5 (kon.) | Dallas – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.)
Colorado – Boston 4:2 (kon.) | Arizona – Vegas 4:1 (kon.)
Winnipeg Jets
5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Minnesota Wild
cz Piatok 11.10.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

47:46
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Carson Soucy – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., nedovolené bránění).

37:25
    Winnipeg si v závěru třetiny zahraje přesilovku. Ryan Hartman dostává dvě minuty za podrážení.

29:38
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dmitrij Kulikov.

18:39
    První přesilovka také pro Minnesotu. Nikolaj Ehlers dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

04:50
    Domácí Winnipeg si zahraje první přesilovku dnešního utkání. Dvě minuty za držení dostává Mats Zuccarello.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 22. Wheeler (Scheifele, Laine), 30. Laine (Scheifele, Wheeler), 49. Connor (Laine, Pionk), 50. Roslovic (Morrissey, Copp), 58. Laine – 14. Hartman, 44. Hunt

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Pionk, Heinola, Poolman, Bitetto, D. Kulikov – Wheeler, Scheifele, Laine – Ehlers, Copp, Connor – Letestu, Lowry, G. Bourque – Appleton, Roslovic, Perreault.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter, Spurgeon, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, M. Foligno – Zuccarello, M. Koivu, Zucker – Greenway, Kunin, Parise – Hartman, J. Eriksson Ek, Donato.

Rozhodca: Chmielewski, O´Rourke – Shewchyk, Gawryletz

Diváci: 15 325