Košice – Detva 1:4 (kon.) | B. Bystrica – Michalovce 2:1 (po pr.) | Trenčín – Nitra 3:2 (kon.)
Zvolen – Budapešť 5:1 (kon.) | HC Slovan – Poprad 2:1 (po pr.) | Nové Zámky – Miškovec 4:6 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HK Poprad
Piatok 11.10.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Zápas sa v Bratislave skončil krásnym gólom Žitného v predĺžení, dva body si tak do tabuľky zapíše domáci Slovan. Poprad si však za svoj sympatický výkon isto-iste zaslúži a aj pripíše do tabuľky aspoň ten jeden bod. Predĺženie hrané troch proti trom malo svoje tempo, diváci si ho užili a tak sa teraz v Bratislave lúčia so svojimi hráčmi ďakovačkou a tradičným kolom. Dobrú noc a pekný víkend všetkým z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (20:57:17)

61:23
    Slovan Bratislava dal gól!
    Viedenský z pravej strany našiel na ľavom kruhu ROMANA ŽITNÉHO, ktorý to krásne zavesil do vrchných partií hosťujúcej bránky. Asistencia: Marek Viedenský.

60:42
    Matis mal šancu na druhej strane, keď priviezol puk pred Brusta z ľavej strany, Barry puk poslal späť do hry, aby ho po ďalšej strele hostí schoval vo svojom výstroji.

60:33
    Abdul potiahol puk do pásma a vystrelil z ľavej strany, Vošvrda puk poslal späť do hry.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine Slovan využil presilovú hru a vyrovnal. Keďže ďalší gól sme už nevideli, duel po krátkej minútovej prestávke smeruje do predĺženia. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 7:5.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:26
    Poprad sa snažil dostať domácich pod tlak, nepodarilo sa mu to, teraz drží puk na hokejkách tím od Dunaja.

57:16
    Paukovček z pravej strany od kruhu poslal puk pred bránkovisko, Štrauch sa k nemu nedostal, Brust dobre čítal hru a cez svoju hokejku puk poslal mimo priestor pohybu hráča hostí.

56:01
    Leclerc strelou z medzikružia minul domácu bránku, Slovan vybojoval puk na svoje hokejky a vyráža do akcie.

55:00
    Sersen spoza bránky domácich zakladá útočnú akciu belasých, Poprad čaká súpera v strednom pásme.

53:32
    Hráme stále v rýchlom tempe, hra sa prelieva zo strany na stranu, strelu do priestoru tej ktorej bránky sme však teraz nezaznamenali.

51:35
    Pekná kombinačná akcia Popradu, strelou z vnútornej strany ľavého kruhu sa prezentoval Matis, puk však poslal ponad bránku len na ochranné sklo.

50:02
    Sersen a jeho delovka spoza kruhov, Vošvrda puk zrazil dole na ľad a po malej trme-vrme puk napokon konči v rohu klziska. Hra dostala tempo, oba tímy sa snažia rozhodnúť duel vo svoj prospech.

49:00
    Prečíslenie hostí dva na jeden, Leclerc hľadal z pravej strany na ľavej svojim pukom Zagrapana, nenašiel ho.

48:15
    Brust na dvakrát likviduje puk z hokejky súpera, nuž a zožal skandovanie svojho mena z tribún.

47:57
    Puliš naservíroval puk na ľavý kruh Kukumbergovi. Roman vystrelil, domáci fans sa však teraz radovať nebudú, puk skončil mimo priestor bránky hostí.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 45. Štajnoch (Meszároš, Viedenský), 62. Žitný (Viedenský) – 33. Leclerc (Zagrapan, Paukovček)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Demo – Kukumberg (A), Zigo, Abdul – Bondra, Viedenský, Pance – Žitný, Puliš, Matoušek – Miklík, Kytnár, Sloboda – Jendek
    HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Ulrych, Brejčák (A), Magovac, Kozák, Kramár, Erving, Fabian (C), Česánek – Svitana (A), Mlynarovič, Štrauch – Matis, Paukovček, Kundrík – Leclerc, Zagrapan, Takáč – Matej Paločko, Ťavoda

Rozhodca: Lokšík, Stano – Gegáň, D. Konc ml.

Diváci: 4.532