Arménsko – Luxembursko 2:0 (kon.) | Rusko – Poľsko 2:2 (kon.) | Moldavsko – Wales 2:1 (kon.)
Bielorusko – Nórsko 1:1 (kon.) | Bulharsko – Srbsko 0:1 (kon.) | Estónsko – Lotyšsko 2:1 (kon.)
Holandsko – Portugalsko 4:2 (kon.) | Švajčiarsko – Gruzínsko 2:1 (kon.) | Rakúsko – Turecko 3:0 (kon.)
Rusko
2:2 (1:2)
Poľsko
cz Piatok 11.10.2019, 16:00Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 5

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:57:44)

Utkání končí plné emocí. Nakonec si tedy celky body dělí za remízu 2:2. V 10. minutě už otevřel skóre domácí Divejev, který si do vlastní branky srazil centr. Vyrovnal v 25. minutě Utkin po hostujíc chybě. Vedení Polsku vrátil v nastavení prvního poločasu Klimala, ale v nastavení druhé půle dal vyrovnávací branku Sulejmanov.

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Glušenkov (Rusko).
    Žlutou kartu dostává Sulejmanov (Rusko).

Rusko právě vstřelilo branku!
    Z levé strany centroval do vápna Maxim Gušenkov, na jeho centr si naběhl MAGOMED SULEJMANOV, který hlavou poslal míč do branky.

90
    Centr od rohového praporku skončil pouze na první tyči, kde míč odhlavičkoval jeden z domácích.

89
    Roh pro Poláky.

87
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Bogusz, přichází Moder.

86
    Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Umjarov, přichází Grulev.

84
    Na levou stranu dostal míč Čalov, ale zůstal mu pod nohou, takže o něj přišel.

83
    Rusové se snaží útočit, ale chvilkami je to spíše zoufalé, protože se na jejich kopačky hromadí smůla.

80
    Zprava nahrával před branku Sulejmanov. Jeho pokus nikdo nakonec netečoval, kdyby se tak stalo, tak není co řešit.

78
    Rozehrávky se ujal Sulejmanov. Jeho střela přes zeď skončila na výborném Grabalovi.