Petržalka – B. Bystrica 0:2 (kon.) | Šamorín – Poprad 0:1 (kon.) | Trebišov – KFC Komárno 3:1 (kon.)
FC Petržalka
0:2 (0:2)
MFK Dukla Banská Bystrica
Nedeľa 13.10.2019, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 13. kolo

Banská Bystrica rozhodla o svojom víťazstve ešte v prvom polčase, keď za dve minúty strelila dva góly, o ktoré sa postarali Matej Starší a Jozef Dolný. Toto víťazstvo posúva Duklu na prvé miesto tabuľky. (12:20:03)

90+2

90+2
    Ešte jeden strelecký pokus domácich, mieri ale vysoko nad.

90+1
    Žltú kartu dostáva Kolčák (FC Petržalka).

90
    Nadstavený čas: 2 minúty.

90
    Turčák sa dostal k lopte, neváhal a vystrelil, Nôtovi ušla lopta, no dobehol ju ešte tesne pred bránkovou čiarou!

89
    Strela Staršieho spoza hráča smerovala k vzdialenejšej žrdi, Kamenár musel ísť na zem a jeho pokus pokryl.

86
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Polievka, prichádza Kolláti.

86
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Kupec, prichádza Ondruš.

85
    Kupec bol zdvojený, nepodarilo sa mu odcentrovať, ale vypýtal si faul. Z následnej štandardky však domáci bránu hostí neohrozili.

84
    Piroska bol proti presile, nedokázal sa presadiť v súboji, navyše sa íska jeho útočný faul.

81
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Čerňanský, prichádza Gašparovič.

80
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Holub, prichádza Hrudkay.

79
    Center na zadnú žrď Nôta kryje.

77
    Ďalšia nebezpečná akcia B. Bystrice, Dolný vymyslel šikovnú prihrávku do šestnástky, v poslednej chvíli čisto zakročil domáci hráč.

71
    Szöcs hlavičkoval v šestnástke, ale bol tiesnený a bránu netrafil. Po súboji zostal na moment otrasený, no pozviechal sa a bude pokračovať v hre.

70
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Vaščák, prichádza Laksik.

69
    Kamenár musel po centri boxovať, nejednalo sa ale o žiadnu nebezpečnú situáciu zo strany hostí.

68
    Zaujímavá akcia domáceho tímu si vyslúžila potlesk tribún, Nôta musel zasahovať, nasleduje roh. Petržalka sa nevzdáva.