Pittsburgh – Dallas 4:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.) | Florida – Colorado 4:5 (po pr.)
Chicago – Columbus 3:2 (po pr.) | Edmonton – Detroit 2:1 (kon.) | Anaheim – Carolina 4:2 (kon.)
NJ Devils – Vancouver 1:0 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Florida Panthers
4:5 (3:1, 1:3, 0:0 - 0:1)
Colorado Avalanche
cz Sobota 19.10.2019, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:59:11)

Trestné minuty: 6:8

Utkání je u konce, hosté se z prémiového bodu radují po opravdu akčním prodloužení, ve kterém oba celky měly několik šancí, jenže jak Grubauer, tak i Bobrovskij odolávali. To platilo až do začátku čtvrté minuty, kdy se po rychlém kontru trefil Nathan MacKinnon a zajistil Coloradu další dvoubodový zisk.

63:03 Nathan MACKINNON - 4:5

63:03
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Hosté se dostali do rychlého přechodu do útoku. Burakovsky si sjel v útočném pásmu na střed, aby pak přihrál na NATHANA MACKINNONA a ten přesným švihem do horního růžku Bobrovského branky ukončil zápas. Asistence: André Burakovsky, Samuel Girard.

62:55
    Ekbladovu bombu vyrazil Grubauer do rohu.

62:22
    MacKinnon minul po Kadriho přihrávce, byl přitom ve slušné pozici kousek od brankoviště.

61:59
    Pěknou individuální akci s několika otočkami předvedl Matheson, dokázal se i uvolnit a vystřelit, Grubauer ale svůj tým podržel a my můžeme pokračovat.

61:21
    Johnson neuspěl proti Bobrovskému, ten na jeho střelu z levého kruhu čekal.

61:04
    Denis Malgin byl na pravém křídle až moc rychlý, možnou šanci tak zazdil zbytečným postavením mimo hru.

60:52
    Na druhé straně se do šance hnal Matheson, jeho střelu vytěsnil Grubauer vyrážečkou.

60:30
    Přes celé kluziště se vydal MacKinnon, zprava pak ale trefil pouze boční konstrukci Bobrovského branky.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 40:38
    Zásahy brankářů: 34:36
    Vyhraná vhazování: 23:28
    Hity: 17:18

Šedesát minut hry nám o vítězi nerozhodlo, byť hlavně v závěru třetí třetiny měly oba celky několik šancí na rozhodnutí. Třetí dvacetiminutovka gól nepřinesla a nás tak čeká pětiminutový nášup hokeje.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 4. Huberdeau (Weegar, Ekblad), 9. Vatrano (Malgin, Strålman), 15. Huberdeau (Barkov, Brown), 35. Connolly (Strålman) – 11. Donskoi (Cole, Compher), 32. Nieto (Bellemare, Calvert), 32. Burakovsky (Donskoi, Zadorov), 35. Burakovsky (Donskoi, Cole), 64. MacKinnon (Burakovsky, Girard)

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Matheson, Strålman, Weegar, Brown, Yandle (A), Pysyk – Dadonov (C), Barkov (A), Huberdeau – Connolly, Trocheck, Hoffman – Malgin, Vatrano, Sceviour – Acciari, Hunt.
    Colorado Avalanche: Grubauer (Francouz) – Girard, E. Johnson (A), Cole, Makar, Zadorov, Graves – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Donskoi – Compher, Jost, C. Wilson – Nieto, Bellemare, Calvert.

Rozhodca: Sutherland, MacDougall – MacPherson, Nagy

Diváci: 13 382