Pittsburgh – Dallas 4:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.) | Florida – Colorado 4:5 (po pr.)
Chicago – Columbus 3:2 (po pr.) | Edmonton – Detroit 2:1 (kon.) | Anaheim – Carolina 4:2 (kon.)
NJ Devils – Vancouver 1:0 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
New Jersey Devils
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Sobota 19.10.2019, 19:07 • Prudential Center, Newark • NHL

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a zase někdy u NHL na počtěnou. (21:46:14)

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:57

1. Jack Hughes (NJD) 1+0
    2. Mackenzie Blackwood (NJD) 25 zák., 0 gólů, 100%
    3. Thatcher Demko (VAN) 23 zák., 1 gól, 95,8%

Utkání s fotbalovým výsledkem je u konce, hrdinou duelu je Jack Hughes a Mackenzie Blackwood. Vyrovnané utkání rozhodl právě mladíček Hughes, na domácí straně parádně čapal zmiňovaný Blackwood, Canucks zase držel Demko.

Střely na branku: 24:25

59:51
    Domácí se nadále dobře bránili a nepropustili za svá záda žádný kotouč. Prázdnou branku nyní trefoval pro změnu Greene, ale ani jemu se jí nepovedlo trefit.

59:31
    P.K. Subban se za brankou otočil a poslal kotouč přes celé hřiště. Všichni napjatě sledovali, kde dopadne, ale nakonec skončil jen těsně vedle branky. Píská se ofsajd a timeout pro Vancouver.

59:16
    Od pravého mantinelu u modré čáry svižně nahazoval Alexander Edler, ale Blackwood jeho pokus viděl a kotouč schoval na prsou.

59:02
    Devils se necelou minutu před koncem třetí části osvobodili, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:40
    Střelu od modré čáry tečoval mezi kruhy Horvat, ale jeho změna směru nebyla vůbec přesná a kotouč skončil na zadním mantinelu.

58:20
    Canucks dávají všechno do útoku a odvolávají brankáře Demka!

57:44
    Subban kotouč vyhodil a Hayden jej jen prodloužil za branku Demka, který bude nejspíše co nejdříve odvolán.

56:57
    Taylor Hall se hnal za kotoučem, ale ten se mu nakonec nepovedlo zachránit před ofsajdem. Po komerční přestávce uvidíme zajímavé poslední tři minuty třetí třetiny.

55:54
    Wayne Simmonds si najel do útoku a před pravým kruhem zakončoval po stahovačce. Jeho svižné zakončení skončilo jen na betonech připraveného Demka.

55:21
    Z pravého kruhu to zkoušel Pettersson, kterému se ale branku nakonec trefit nepovedlo. Do protiakce jde tak domácí celek.

54:32

54:19
    Domácí v přesilovce nic moc nevymysleli. Severson dostal puk na pravý kruh, kde ale neměl rychlost. Z otočky nebezpečný nebyl.

53:14
    Opět se do zakončení hnal Jack Hughes, jenž se pokoušel z pravého kruhu trefit vzdálenější šibenici. Jeho pokus byl ovšem lehce tečován a skončil v ochranné síti.

52:59
    Palmieri našel před brankou úplně volného Hughese, ale tomu se nepovedlo přihrávku zpracovat a ideálně zakončit.