Toronto – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 0:3 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – Colorado 2:6 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | LA Kings – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Buffalo 3:4 (kon.)
NY Rangers – Vancouver 2:3 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)

3. Ryan Ellis (NSH) 0+2 (04:50:05)

Statistiky: Střely na bránu: 27-30; Zablokované střely: 11-22; Vhazování: 57%-43%; Hity: 14-9; Přesilové hry: 1/4-1/2; Trestné minuty: 4-8.
    Samuel Montembeault odchytal skvělý zápas a těší se z výhry

Samuel Montembeault držel po dvou třetinách čisté konto a Florida vedla o dvě branky zásluhou Denise Malgina a Bretta Connollyho, ve třetí třetině ale na jejich branky odpověděli Roman Josi s Kylem Turrisem a poslali utkání do prodloužení. Rozhodnout nakonec musely nájezdy, ve kterých se jako jediný prosadil Vincent Trocheck. Konečný výsledek tohoto zápasu zní. Nashville Predators 2 Florida Panthers 3.

Vincent TROCHECK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.

3. séria
    0:1
    Kyle Turris trefil rychlou střelou zápěstím pouze hruď brankáře Samuela Montembeaulta a je tedy konec!

2. séria
    0:1
    Vincent Trocheck zvolil rychlý bekhendový blafák a u levé tyče zvedl puk nad pravý beton Pekky Rinneho!

2. séria
    0:0
    Ryan Johansen se před bránou téměř zastavil a Samuel Montembeault zasáhl pravým betonem.

1. séria
    0:0
    Mike Hoffman zvolil rychlou střelu zápěstím, Pekku Rinneho ale mezi betony překonat nedokázal.

1. séria
    0:0
    Matt Duchene se rozjel na nájezd jako první a Samuel Montembeault jeho pokus z úhlu zastavil lapačkou.

Samostatné nájezdy začínají.

Predators nyní zbytečně otáleli se střelou a o osudu dnešního zápasu tedy rozhodnou nájezdy. Skóre po prodloužení. Nashville Predators 2 Florida Panthers 2.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:25
    Aaron Ekblad byl vyloučen za hákování a hokejisté Nashvillu mají šanci rozhodnout v početní výhodě.

64:25
    Predators se dostali v rychlém sledu k pěti nebo dokonce šesti střelám, Samuel Montembeault je ale všechny pochytal! Neskutečné okamžiky!

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:04
    Aaron Ekblad se snažil prosadit v blízkosti levé tyče a jeho střela se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Nyní mohlo být rozhodnuto!

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 50. Josi (Ellis, Duchene), 54. Turris (Ellis, Rinne) – 34. Malgin (Trocheck, Yandle), 40. Connolly (Sceviour, Hunt), rozh. náj. Trocheck