Toronto – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 0:3 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – Colorado 2:6 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | LA Kings – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Buffalo 3:4 (kon.)
NY Rangers – Vancouver 2:3 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Minnesota Wild
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Montreal Canadiens
cz Nedeľa 20.10.2019, 23:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (01:47:00)

Trestné minuty: 4:10

Utkání je u konce a domácí tým se může radovat z důležité výhry. Do třetí třetiny sice vstoupili lépe hosté, ve 44. minutě je dostal do opětovného vedení Phillip Danault, jenže Minnesota se nevzdala, kousala, tlačila se do útoku a přineslo to úspěch. Ve 49. minutě srovnal v přesilovce tvrdou ranou Brad Hunt a nakonec vítěznou branku duelu dal v 53. minutě Zach Parise. Montreal už ve zbývajícím času nic nevymyslel, nepomohlo ani Kinkaidovo odvolání a tak se domácí mohli těšit z druhého vítězství v této sezóně.

59:24
    Puk letí z pásma Minnesoty a to tak šikovně, že z toho nebude ani zakázané uvolnění.

58:28
    Kinkaid je na střídačce, začala power-play Montrealu!

58:14
    Zucker dobře napadal rozehrávku Montrealu, puk sice nevybojoval, udržel ale hru daleko od vlastního pásma.

57:42
    Hosté se pokusili o rychlý přechod do útočného pásma, skončilo to však postavením mimo hru.

56:55
    Teď to měl Dubnyk opravdu složité, musel krotit Weberovo nahození od modré čáry a poté i vzniklý zmatek na brankovišti. S pomocí spoluhráčů pokryl i nebezpečné dorážky.

56:34
    Dubnyk pokryl Chiarotův švih od modré čáry, Minnesota tak i nadále drží těsný náskok.

55:37
    Puk je za brankou Minnesoty, hosté se ale v úporných bojích u mantinelu nemohou dostat do lepších pozic.

54:45
    Brodin pouze zavezl puk do útočného pásma, nahodil za branku a sám se poté vydal jej vybojovat.

53:56
    Rázem musí dotahovat hosté, nebudou to mít ale proti povzbuzené obraně Minnesoty snadné.
    52:54 Zach PARISE - 4:3

52:54
    Minnesota právě vstřelila branku!
    No vida, domácí se utrhli a jsou ve vedení! Po rychlém přechodu do útoku poslal Zucker parádní křížnou přihrávku skrz pásmo na najíždějícího ZACHA PARISEHO a ten z první sklepl puk pod horní tyčku Kinkaidovy branky. Asistence: Jason Zucker, Mikko Koivu.

52:31
    Tatar se marně snažil se uvolnit na modré čáře, o puk přišel a nechybělo mnoho, aby se domácí dostali do rychlého kontru.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 9. Zucker (M. Koivu, Suter), 40. M. Foligno (E. Staal), 49. Hunt (Dumba, Greenway), 53. Parise (Zucker, M. Koivu) – 23. Tatar (Petry, Domi), 24. Danault (Byron), 44. Danault (Gallagher)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, Greenway – Zucker, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, Donato, Mayhew – Hartman, Dumont, M. Foligno.
    Montreal Canadiens: Kinkaid (Price) – S. Weber (C), Mete, Petry, Kulak, C. Fleury, Chiarot – Gallagher (A), Danault, Tatar – Byron (A), Domi, Lehkonen – Weal, Kotkaniemi, Drouin – Suzuki, N. Thompson, Cousins.

Rozhodca: Lee, Hebert – Daisy, Flemington

Diváci: 17 344